11 Gruodis 2018, Antradienis

 

Pirmas
 

Vietoj benzino - naminė degtinė

Antradienį apie 08.45 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai Šilalės rajone, Laukuvos miestelyje, Žemaičių plento gatvėje sustabdė patikrinimui automobilį ,,AUDI 100 Avant“, kurį vairavo P. K., gim. 1977 m., gyv. Klaipėdos r.

Gink, saugok, padėk, bet išlik – bendruomenės pareigūnės suorganizuota žinių lyga

Gruodžio 4 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Rasa Sadauskytė sukvietė Šilalės miesto ir rajono saugių kaimynysčių grupes į „kitokį“ susitikimą - „Gink, saugok, padėk, bet išlik“.

Per gaisrą Dauglaukio kaime apdegė moteris

Gruodžio 3-iosios naktį gautas pranešimas, kad dega namas. Atvykus ugniagesiams-gelbėtojams, šis degė atvira liepsna, stogas jau buvo nudegęs ir sukritęs. Namas medinis, vieno aukšto su mansarda, stogas dengtas šiferiu. Per gaisrą nukentėjo moteris, stipriai apdegė rankas, nukentėjusiąją medikai išsivežė į ligoninę.

Įtartiną paketėlį vaikinas slėpė kojinėje

Trečiadienį apie 18.05 val. Tauragės apskr. VPK areštinėje, Gedimino g., nuodugnios asmens kratos metu, pas laikinai sulaikytą 19-metį, dešinės kojos kojinėje, rastas aliuminio folijos paketėlis su viduje esančia augalinės kilmės, galimai narkotine, medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d.

 

Vagys apšvarino sodybą Jatkantalių kaime

enktadienį apie 10.30 val. 28-erių vyras, atvykęs į savo sodybą, Tauragės r., Mažonų sen., Jatkantalių k., rado išlaužtus sodybos langus. Išgriauti 2 pečiai ir paimtos jų metalinės dalys. Šalia namo stovinčiame pastate išgriautas pečius ir nuo jo paimtos metalinės dalys, taip pat paimti du prailgintuvai ir po žeme buvęs trifazis kabelis. Nuostolis 800 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Pasirašyta tarpinstitucinė bendradarbiavimo sutartis

Lapkričio 23 d. minint Lietuvos kariuomenės šimtmetį, Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pasirašė tarpinstitucinę bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados ,,Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotosios pėstininkų batalionu, Tauragės apskrities Priešgaisrine gelbėjo valdyba ir  Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pagėgių pasienio rinktine.

Po susidūrimo su sunkvežimiu „Volkswagen“ vairuotojas - reanimacijoje

Trečiadienį apie 14.48 val.  Tauragės r., Skaudvilės sen., Kalniškių k., kelyje A12, sunkvežimis ,,GINAF“, neturintis galiojančios techninės apžiūros, vairuojamas blaivaus 58 metų vyro, išvažiuodamas iš šalutinio kelio nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio ,,VW PASSAT“, kurį  vairavo 30-metis, ir susidūrė.

Dariaus ir Girėno gatvėje chuliganiškai apgadintas automobilis

Sekmadienio rytą, apie 06.30 val., į savo namus, esančius Dariaus ir Girėno gatvėje, grįžusi 20 metų moteris pastebėjo, kad jos automobiliui ,,Ford Fiesta“ yra pradurtos visos keturios padangos ir su aštriu daiktu perbrėžtos automobilio abiejų pusių durelės bei variklio dangtis. Nuostolis  – 700 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 1 d.

 

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Alvido Rakausko (PAPILDYTA)

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusio Alvido Rakausko, gim. 1966 m. Vyras nuo 2018-11-01 19.30 val. išėjo nežinoma kryptimi iš Adakavo socialinės globos namų, Tauragės r., Skaudvilės sen., Adakavo k., J. Adakauskio g. 1, ir iki šiol negrįžo.

Vyrą pražudė neatsargi žvejyba

Penktadienį apie 15 val. tvenkinyje, Tauragės r., Putokšlių k., žvejybos metu pradėjus skęsti savadarbei valčiai, joje buvęs vyras, gim. 1959 m., ir vyras, gim. 1991 m., įkrito į vandenį. Vyro, 1959 m., kūnas rastas gulintis ant kranto be gyvybės ženklų ir išorinių smurto žymių. 

Puslapiai

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation