12 Gruodis 2017, Antradienis

 

Pirmas
 

Lietuvos kartingo čempionato finaliniai akordai - Smalininkuose

Artėjantį sekmadienį, rugsėjo 3-ią dieną, Smalininkų kartodrome, greičiausi Lietuvos kartingo lenktynininkai pabaigs vasaros sezoną – čia vyks jau paskutinio, 5-ojo LKF Lietuvos kartingo federacijos čempionato etapo varžybos, po kurių paaiškės šių metų Lietuvos čempionai.

Kviečia į šeimų futbolo turnyrą

VšĮ „Tauragės Futbolas“ ir Tauragės apskrities futbolo federacija kviečia šeimas aktyviai praleisti laiką su futbolo kamuoliu.

Savivaldybės turės gauti leidimą vykdyti ūkinę veiklą

Nuo liepos 1 d. savivaldybės galės steigti įmonę ar patikėti naują ūkinę veiklą jau veikiančioms savo bendrovėms tik gavusios Konkurencijos tarybos leidimą.

Ketvirtadienį startuoja 8x8 futbolo pirmenybės

Birželio 29 d. prasideda 8x8 Tauragės apskrities futbolo mėgėjų pirmenybės. Šiemet miesto lygoje varžysis 6 komandos.

Tauragės pilies aikštėje varžėsi galiūnai

Tarp gausybės Tauragės miesto šventės renginių – ir galiūnų varžybos. Birželio 3 d. Pilies aikštėje vyko Baltijos galiūnų čempionato II etapas ir Tauragės stipruolių varžytuvės „Tauro ragas 2017“. Jau trečius metus iš eilės Tauragės miesto šventės renginius puošia Baltijos galiūnų čempionatas. Jį organizuoja Lietuvos galiūnų federacija.

Tauragėje startavo Lietuvos triatlono taurės varžybos

Gegužės 27 d. startavo Lietuvos triatlono taurės varžybos, kurios įskaitą sudarys penki etapai, vyksiantys penkiuose Lietuvos miestuose. Pirmąkart į Lietuvos triatlono varžybų žemėlapį įtraukta ir  Tauragė, kurioje šeštadienį jėgas išbandė per 200 dalyvių.

"Mūsų viltys" turnyre iškovojo 10 medalių

Gegužės 27 dieną Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos septyni badmintonininkai Melnragėje kovojo ,,Mūsų viltys‘‘ turnyre. Jie iškovojo 10 medalių.

V. Paulauskaitė pasižymėjo Siguldoje

Latvijoje, gražiame kurortiniame Siguldos miestelyje, įvyko tradicinis 23-čiasis YONEX tarptautinis vaikų badmintono turnyras. Jame dalyvavo 130 sportininkų iš Lietuvos, Estijos, Baltarusijos ir Latvijos. Tarp jų buvo keturi Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos ugdytiniai – Viltė Paulauskaitė, Gabija Jurkevičiūtė, Dovas Genys ir Deinoras Gudavičius.

Seime skambėjo sveikinimai Tauragės krepšininkams

2016-2017 m. Natural Pharmaceuticals-RKL sezonas oficialiai baigtas. Trečiadienį (05.17) Lietuvos Respublikos Seime buvo surengta iškilminga ceremonija, kurios metu pagerbti sezono geriausieji.

Kviečia registruotis futbolo mėgėjų pirmenybėms

Viešoji įstaiga „Tauragės futbolas“ skelbia registracijos pradžią į 2017 m. 8x8 Tauragės apskrities futbolo mėgėjų pirmenybes.

Puslapiai

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation