18 Vasaris 2018, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Rekomendacijos, kaip apsisaugoti karščiui jautriems žmonėms

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos perspėja, jog birželio 29 dieną daugelyje rajonų numatomas karštis – aukščiausia oro temperatūra sieks 30-33 laipsnius.

Aktuali informacija jautriems žiedadulkėms žmonėms

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras informuoja, jog pradėti žiedadulkių sklaidos stebėjimai - ore jau fiksuojamos alksnio ir lazdyno žiedadulkės.

Kaip degustuojant atpažinti, iš kokio regiono kilusi kava

Kokiomis aromato savybėmis pasižymi kava, subrandinta įvairiuose pasaulio regionuose? Kaip galima atpažinti Gvatemaloje užaugintą kavą ir kuo ji skiriasi nuo subrandintos Kenijoje? Nors universalaus taisyklių ar rekomendacijų rinkinio nėra, tačiau kiekvienoje šalyje ar regione subrandinta kava pasižymi subtiliais, išlavintam skoniui atpažįstamais skirtumais bei aromato ypatumais.

Moterų grožio paslaptys – ne vyrų reikalas

Ryte pamatęs švytinčią žmoną ir jai pasakęs komplimentą vyras gali net neįtarti, kad antroji jo pusė taip puikiai atrodo ne tik todėl, jog išsimiegojo naktį arba sugrįžo iš  šaunių atostogų. Dažnai netikėtai atjaunėjusios moterys su savimi nešioja mielą, mažą paslaptį – geros išvaizdą joms sugrąžino injekcijos, apie kurių naudojimą nieko neįtaria net patys artimiausi žmonės - šeimos nariai.

Maži sutvėrimai – didelė grėsmė

Kasmet balandžio 7 d. minima Pasaulinė sveikatos diena. Šių metų Pasaulinės sveikatos dienos tema – „Užkrato pernešėjų platinamos ligos”. Pagrindinis tikslas - gerinti apsaugą nuo užkrato pernešėjų platinamų ligų ir mažinti šių ligų atvejų skaičių. 

Joga visiems

Jau antrus metus Kęsčiuose vykdoma Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa. Vietos gyventojams aktyviai sudalyvavus 2012 metų sveikatinimo programoje „Gydymas judesiu“ iškilo poreikis tęsti panašius užsiėmimus, propaguojančius sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.

Jūsų sveikatos labui...

 „Ar matysiu savo virškinamąjį traktą? Ar sužinosiu kodėl krenta svoris? Kodėl aš jaučiuosi blogai, o mano tyrimai geri?“ - dažnai klausia žmonės kreipdamiesi į sveikatos diagnostikos centrą įsikūrusį Kauno senamiestyje, M. Daukšos gatvėje.

Gripo vakcinos jau baigiamos pristatyti visoms gydymo įstaigoms

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad šiandien baigiamas gripo vakcinos, kuria nemokamai skiepijami rizikos grupėms priklausantys žmonės, pristatymas mūsų šalies gydymo įstaigoms. Minėta sezoninio gripo vakcina, pradėta dalinti rugsėjo pabaigoje, buvo pristatoma dalimis. Vakcina jau paskirstyta 506 gydymo įstaigoms. Šiemet iš viso gali būti paskiepyta apie 100 tūkst. žmonių, nes buvo nupirkta 100 tūkst. dozių gripo vakcinos.

JŪSŲ SVEIKATOS LABUI – FUNKCINĖS SVEIKATOS DIAGNOSTIKA

„Pasidariau visus tyrimus, jie normos ribose, tačiau aš blogai jaučiuosi.“. „Gydausi pakilusį kraujospūdį, bet niekaip nepavyksta jo sureguliuoti.“ „ Skrandį skauda net nuo lengvo maisto, krenta svoris. Ar galite mane ištirti ir patarti ką daryti?“- klausia į Kauno Bioinformacinės Medicinos Centrą (BMC) ir vaistažolių vaistinę „Žolių Salonas“besikreipiantys žmonės iš įvairių miestų.

Liga – galimybė pažadinti stebuklą

Šilalės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas pamokas - paskaitas gyventojams apie taškinį savimasažą "Su džok"  savivaldybės salėje (Respublikos g. 2, Tauragė), kurias ves lektorius Arūnas Jonuškis.

Puslapiai

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation