19 Spalis 2017, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Tauragėje vieši svečiai iš JAV lietuvių bendruomenės

Šiomis dienomis Tauragėje vieši JAV lietuvių bendruomenės krašto valdybos pirmininkė Sigita Šimkuvienė ir grupė 13-18-os metų jaunuolių-projekto LISS (Lietuvių išeivijos studentų stažuotės) programos dalyviai. Svečiai susitiko su Tauragės rajono savivaldybės meru Sigitu Mičiuliu, kasdien susipažįsta su mūsų kraštu, jo istorija, savanoriauja įvairiuose projektuose ir renginiuose, ugdo pilietiškumą.

Smuikininkė Agnė Gečaitė palieka Tauragę

Baigėsi 5-asis Sauliaus Sondeckio tarptautinis jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas Šiauliuose. Jame dalyvavo 47 jaunieji atlikėjai iki 17 metų. Tauragei atstovavo penktokė smuikininkė Agnė Gečaitė. Agnės mokytoja – Liana Bagdonienė. Šis konkursas, kaip ir daugelis konkursų, kuriuose Agnė dalyvavo, jai buvo sėkmingas, jaunoji smuikininkė iškovojo laureatės vardą ir griežė laureatų koncerte su Šiaulių kameriniu orkestru.

Bibliotekos meta skaitymo iššūkį savo skaitytojams

Birželio 15 d. šalies bibliotekos pakvies knygų mėgėjus priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį. „Skaitymo iššūkis“ – tai žaismingos varžytuvės, vyksiančios iki rugpjūčio pabaigos. Jose dalyvauti kviečiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai.

Kviečia į muzikinį vakarą "Viskas apie juos"

Renginys vyks balandžio 10 d. 18 val. Tauragės kultūros rūmuose. Daugiau informacijos - prisegtame skelbime.

Kviečia žiūrėti

Kovo 28 d. 14 ir 17 val. kviečiama į "Bitė Maja" ir "Nubusti Meksikoje" filmų peržiūras.

Atraskime kraštiečius, pagarsinusius savo tėviškę

2014 metais į Tauragės krašto bendruomenėse organizuojamus šventinius renginius buvo kviečiami kraštiečiai. Malonu, kai bendruomenės prisimena savo išeivius. Batakiškiai paprastai grįžta į Tėviškę per Onines. Tai gražus vasaros laikas aplankyti gimtinę ne tik dabartiniams atostogaujantiems studentams ar emigrantams, bet ir senai čia gyvenusiems, besimokiusiems vidurinėje, turintiems sentencijų šiam kraštui.

Edukacinė popietė. Origami - lankstymo menas

Sausio 30 d. Sartininkų kultūros namuose vyko edukacinė popietė „Origami – lankstymo menas“, kurios metu į Sartininkų kultūros namus rinkosi Žygaičių gimnazijos Sartininkų PU skyriaus 5-8 klasių mokiniai bei dailės mokytoja B. Bacevičienė.

Tauragiškiai lankėsi Sūduvos krašte

Rudenišką spalio devintosios rytą Tauragės rajono potencialūs vietos projektų vykdytojai vyko į „Sūduvos“ VVG. Šis kvalifikacijos kėlimo renginys finansuojamas iš Tauragės rajono VVG vykdomo projekto „Mokykimės ir dirbkime kartu“ (projekto sutarties Nr. 4PV-KT-10-1-000228), kuris įgyvendinamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programą. 

Bibliotekoje lankėsi jos globėjas Liudas Mikalauskas

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendina projektą „Bibliotekos pažangai 2“. „Atrask vaikystės biblioteką“ – nauja iniciatyva, kuria siekiama sustiprinti viešųjų bibliotekų ir vietos bendruomenių bendradarbiavimą, pritraukti daugiau įvairesnio amžiaus vartotojų naudotis bibliotekų teikiamomis paslaugomis ir įsitraukti į jų vykdomas veiklas.

Muziejuje - paroda Pirmojo pasaulinio karo 100-osioms metinėms

Šių metų birželio 28 d. sukako lygiai 100 metų nuo to laiko, kai 1914 m. bosnis Gavrilas Principas nužudė Austrijos-Vengrijos sosto įpėdinį Pranciškų Ferdinandą bei jo žmoną ir taip įžiebė didžiausią, iki tol neregėto masto karą. Juo baigėsi daugiau nei šimtmetį, nuo XIX a. pradžios trukęs ramus laikotarpis Europoje. 

Puslapiai

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation