11 Gruodis 2018, Antradienis

 

Pirmas
 

Kiemturgio malonumai lomiškių nenuvylė

„Nerūstauk, vėjau, gailiai, neverk, lietau, gailus, tai rudenėlio laikas – užleiskim jam takus“, – tokiais žodžiais prasidėjo Lomių bendruomenės kiemelyje, išpuoštame rudeniniais žydinčiais jurginais, tradicinis rudens gėrybių kiemturgis. 

Lomių dienos centro vaikai linksmai keliaudami palydėjo vasarą

askutiniąją rugpjūčio savaitę Lomių dienos centro vaikai su artimaisiais ir vadovėmis išsiruošė į kelionę po Žemaitiją. Kelionės tikslas ne vienas – geriau  pažinti savo kalvotąją Žemaitiją  keliaujant, pasigrožėti puikiais vasaros peizažais bei kartu būryje palydėti vasarą.

Pėsčiųjų žygis su Vydūno vardu

Į Šakviečio bendruomenės kiemą  suko mašinos su šeimomis, su gamtos išsiilgusiais kraštiečiais ir vietos gyventojais. Mokyklinis autobusas atvežė Lomių pagrindinės mokyklos bei to paties pavadinimo kaimo bendruomenės narių – gamtos mylėtojų komandą. Tikslas gana svarbus ir kruopščiai iš anksto  suplanuotas. 

Jubiliatė Onutė Jakienė nuo metų naštos nesijaučia pavargusi

Lomių bendruomenės kultūros namuose įvyko nuoširdi šventė – paminėtas iškilios šio krašto šviesuolės, liaudiškos muzikos gerbėjos ir puoselėtojos Onutės Jakienės aštuoniasdešimtųjų gimimo metinių sukaktis.

Įdomi paroda pamalonino lomiškius

Lomių bendruomenės kultūros namuose surengta puikių dirbinių paroda „Vilties spalvos“. Jos autoriai – Tauragės apskrities sergančiųjų epilepsija asociacijos nariai (vadovė Irmina Ambrozevičienė).

Įspūdžių naktis dienos centro vaikams

Trečius metus prie Lomių bibliotekos veikia vaikų dienos centras kaimo bendruomenės vaikams, kurio tikslas – užimti vaikus laisvu metu, sudaryti sąlygas jiems  užsiimti įdomia veikla, ugdyti socialinius įgūdžius, plėtoti  pažintinę veiklą ir kt. Centro koordinatorė bibliotekininkė Gintarė Vasiliauskienė jau ne pirmus metus vaikus nuo dešimties metų pakvietė  kartu praleisti naktį bibliotekoje ir šalia esančiuose kultūros namuose  užsiimant įdomia veikla.

Lomiškiai nuoširdžiai šventė Lietuvos jubiliejų

Lietuva ir  pasaulio lietuviai švenčia Lietuvos šimtmečio jubiliejų. Minėsime sukaktį visus metus, skirsime jai pačius gražiausius savo darbus. Bet tikroji – Vasario 16 – oji – svarbiausia! Lomių kaimo bendruomenės, bibliotekos, kultūros namų bei kaimo muziejaus  iniciatyva  įvyko nemažai jubiliejinių  renginių.

100 metų jubiliejaus proga pasveikinta Antanina Augienė

100 metų jubiliejaus sulaukusi Antanina Augienė gimė 1917 m. gruodžio 4 d. Tauragės rajono Vilkaičių kaime. Anksti ištekėjo ir išsikraustė į Lazdynės kaimą. Antanina pagimdė net 12 vaikų. Šeši mirė maži, dviejų neteko prieš keletą metų. Dabar džiaugiasi trijų dukrų, sūnaus ir gausaus būrio anūkų (16) bei proanūkių  (17) rūpesčiu ir meile.

Smagioje Advento vakaronėje lomiškiai davė garo!

Lomių kultūros namų salė seniai  bebuvo regėjusi tokio gausaus klumpių sunešimo! Suėjo  daug lomiškių, suvažiavo ir  svečių - Vaitimėnų bendruomenės saviveiklininkai   su savo šaunia kapela ir puikiu moterų ansambliu.  Atvyko ne tuščiomis – su gardaus kugelio puodu!

Pagerbti darbščiausi kaimo žmonės-konkurso „Metų ūkis 2017“ nugalėtojai

Lapkričio 17 d. Kaune, kultūros ir sporto centre „Girstutis“, iškilmingai pagerbti darbščiausi kaimo žmonės. Jau 24 –ąjį kartą vyko Lietuvos ūkininkų sąjungos organizuotas konkursas „Metų ūkis 2017“. Salė sunkiai talpino visus renginio dalyvius bei jų pasveikinti susirinkusius bendradarbius, artimuosius ir draugus.

Puslapiai

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation