18 Vasaris 2020, Antradienis

 

Pirmas
 

Savaitgalį vyko ypatingas renginys - neįgalių vaikų ir jų šeimų stovykla „Džiaugsmo spiečius“. Šios stovyklos iniciatoriai Asociacija „Austėjos šypsena“ ir jos vadovė Asta Kuktienė  jau antrus metus iš eilės kartą metuose sujungia panašaus likimo šeimas į vieną bendrą šeimą, kad tėvai galėtų atitrūkti nuo kasdienybės, bent trumpam pamiršti liūdesį ir skausmą, kad pamatytų, jog nėra vieni. Stovyklos tikslas - suteikti tėvams galimybę pabendrauti su įvairiais specialistais (kineziterapeute, ergoterapeute, burnos higienos specialiste), pasidalinti patirtimi su kitais tėvais ir pabūti su šeima kitokioje aplinkoje. Dėkojame Tauragės rajono savivaldybės administracijai, kuri skyrė finansavimą šiai stovyklai. Prie stovyklos organizavimo prisidėjo ir Tauragės rajono savivaldybės tarybos narė Rita Grigalienė, kuri padeda spręsti neįgaliųjų problemas.  Tokie šeimų susibūrimai yra be galo reikalingi, nes mažuose miestuose šeimų, auginančių neįgalius vaikus, galimybės keliauti ir pramogauti yra labai ribotos.

Nuoširdžiausią padėką norime tarti ir Tauragės miškų urėdijos Balskų girininkijai, kuri suteikė patalpas ir leido stovyklauti visas tris dienas. Dėkojame „Vilkyškių pieninei“, kuri vaikus vaišino sureliais ir jogurtais. Didelį AČIŪ tariame Ūnės išdaigų skrynutei, kuri linksmino vaikučius, kol tėveliai dalyvavo psichologinėse veiklose. Taip pat norime padėkoti A. Turčinavičiaus įmonei, kuri maitino stovyklautojus šviežiu ir skaniu maistu.

Kai atsisveikinant su tėvais matai jų šypsenas, kai šilti apkabinimai ir padėkos skamba dar kurį laiką galvoje belieka tik viltis, kad ši graži stovykla „Džiaugsmo spiečius“ išsivystys į dar gražesnę tradiciją ir kas vasarą visi susirinksime į vieną didelę šeimą.

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija