15 Spalis 2019, Antradienis

Pirmas

Tauragės ,,Bastilijos‘‘ sporto komplekse dvi dienas vyko Lietuvos jaunučių iki 13 metų amžiaus asmeninis badmintono čempionatas, kadangi jame dalyvavo net 66 badmintonininkai. Tauragiškiai iškovojo keturis medalius.

Vaikinų vienetų varžybose stipriausias buvo uostamiesčio atstovas. Tauragiškis Dovas Genys tarp 38 berniukų užėmė aukštą ketvirtąją vietą.

Mergaičių grupėje kovojo 28 sportininkės. Pernai Melnragėje vykusiose analogiškose varžybose tauragiškė dešimtmetė Viltė Paulauskaitė užėmė ketvirtąją vietą. Per metus didelę pažangą padariusi mūsų sportininkė šiemet, laimėjusi tris mačus, pateko į finalą. Kadangi Viltė daug jėgų  atidavė pusfinalyje, kur po atkaklios kovos nugalėjo Ignalinos badmintonininkę, lemiamame susitikime prieš dvejais metais vyresnę vilnietę P. Murėnaitę jų pritrūko ir, pralaimėjusi 1:3, turėjo tenkintis antrąja vieta.

Berniukų dvejetų varžybose kovojo 18 porų. Tauragiškiai Dovas Genys ir Mantas Jokubaitis iškovojo trečiąją vietą.

Keturiolika porų žaidė merginų dvejetų varžybose. Nugalėjusios visas varžoves, pirmąją vietą iškovojo V. Paulauskaitė ir P. Murėnaitė.

Tarp 15 mišrių porų tauragiškiai D. Genys ir V. Paulauskaitė užėmė trečiąją vietą.

Nuotraukoje: badmintono treneris Jonas Šileris su savo auklėtiniais (iš kairės) D. Geniu, V. Paulauskaite ir M. Jokubaičiu.