15 Spalis 2019, Antradienis

Pirmas

Melnragėje dvi dienas vyko Lietuvos badmintono B lygos komandinės pirmenybės.
Dalyvavo aštuonios komandos. Kadangi stipriausi Tauragės ,,Volano“ badmintono klubo badmintonininkai gruodžio mėnesį rungtyniaus aukščiausioje lygoje, tai į Melnragę buvo išvykę jauni perspektyvūs žaidėjai  - Žalgirių gimnazijos gimnazistai Lukas Rimkus ir Laurynas Sparnauskis bei ,,Šaltinio“ pagrindinės mokyklos mokinės Ugnė Bernotaitė ir Gineta Turauskaitė. Varžybose Tauragės ,,Volano“ komandai vadovavo badmintono treneris Jonas Šileris.
Pirmajame susitikime tauragiškiai 3:2 nugalėjo Kretingos ,,Darbos“ sportininkus. Antrąjį susitikimą skaudžiai (0:5) pralaimėjo šių pirmenybių nugalėtoja tapusiai Vilniaus CBC FZ FORZA II komandai, kurioje žaidė buvę J. Šilerio auklėtiniai Paulius Rakauskas, Lina Būraitė ir Egidija Laurišaitė.
Trečiąjį susitikimą tauragiškiai po atkaklios kovos 2:3 pralaimėjo Klaipėdos badmintono klubo badmintonininkams. Labai nesėkmingas buvo ketvirtasis turas. Net 0:5 pralaimėta pirmenybėse antrąją vietą iškovojusiai Klaipėdos ,,Šermukšnio“ komandai.
Bet po to Tauragės ,,Volano“ sportininkai neleido savo varžovams džiaugtis pergalėmis. Jie 4:1 sutriuškino Kauno ,,TAU-Svaja“ komandą, 3:2 įveikė Kelmės ,,Gintarą“, ir tokiu pat rezultatu nugalėjo Vilniaus CBC ,,Seniai“ badmintonininkus.
Tauragės ,,Volano“ sportininkai, kaip ir Kauno komanda, surinko keturis taškus. Kadangi tauragiškiai kauniečius buvo nugalėję, jiems atiteko trečioji vieta. Treneriui ir komandos vadovui J. Šileriui įtekta taurė.