6 Balandis 2020, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Baigiantis balandžiui, savaitgalio vakarą į Lomių kultūros namus suvažiavo sugužėjo Adakavo, Pagramančio, Mažonų, Pilsūdų – Trepų kultūros darbuotojų vadovaujami vokaliniai ansambliai. Atvyko ir Tauragės kultūros centro vokalinis ansamblis „Dar pabūkim“, vadovaujamas Arūno Rakevičiaus. Dainavo ir namiškiai – gausus Lomių  kultūros namų vokalinis ansamblis.

Su maršais ir dainomis svečius pasitiko  renginio šeimininkai – Lomių kultūros namų muzikantai ir saviveiklininkai.  Šventės pradžioje  buvo pagerbti Lomių krašto bandonininkai Onutė Jakienė ir Algimantas Ramanauskas, bendruomenės renginius paįvairinantys  vingriomis bandonijos melodijomis, perėmę grojimo tradiciją iš savo tėvų.

Daina keitė dainą, ansambliai vieni po kitų kopė ant scenos ir dainavo surepetuotas dainas.

Tauragės kultūros centro padalinių vadovė Iridija Mockienė , dalyvavusi šventėje, džiaugėsi dalyvių gausa, dėkojo vadovams už nuoširdų darbą, nes be jų triūso  tokios šventės neįvyktų. Kiekvienam meno vadovui buvo išsakytos asmeninės padėkos. Mažonų seniūnas Jonas Samoška džiaugėsi, kad didžiausias vokalinių ansamblių būrys atvyko būtent iš Mažonų seniūnijos! Beje, ir pats seniūnas dainavo Mažonų kultūros namų ansamblio sudėtyje.  Visi vokaliniai ansambliai buvo apdovanoti kultūros centro dovanomis bei Mažonų seniūno atvežtais šakočiais.

Šventės pabaigoje visi ansambliai sustojo bendrai dainai. Gausiam chorui dirigavo kultūros centro specialistas Arūnas Rakevičius. Darniai nuskambėjus dainų popuri, žiūrovai atsistoję plojo - gana seniai po šių kultūros namų stogu taip darniai skambėjo  sutartinis ir toks gausus choras, žiūrovams palikęs  didelį  įspūdį!

Pasibaigus koncertui, svečiai buvo pakviesti į Lomių krašto istorijos ir etnografijos muziejų. Visi kolektyvai pasirašė svečių knygoje. Prie vaišių stalo svečiai ir vietos saviveiklininkai dalijosi šventės įspūdžiais, linksminosi,  dėkojo lomiškiams už šiltą priėmimą ir vaišingumą.

Vokalinių ansamblių „atlaidai“ Lomiuose baigėsi žiūrovams ir dalyviams palikę šiltus ir malonius  prisiminimus.

Lomių kaimo bendruomenės informacija, Nerijaus Žiurkaus nuotr.

 

Komentarai

 #
Buvo puiki pavasarinė šventė
You voted 'viršun'.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija