17 Spalis 2019, Ketvirtadienis

Pirmas

Praėjusį šeštadienį Melnragėje vyko respublikinės ,,Mūsų viltys‘‘ badmintono varžybos, kurių tikslas - atrasti jaunuosius badmintono talentus, skatinti juos tobulėti. Į jas atvyko 64 berniukai ir mergaitės iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kelmės, Šakių, Raseinių, Kretingos ir Tauragės. Vaikai žaidė dvejose amžiaus grupėse: iki 11 metų (U-11) ir iki 15 metų (U-15). Tauragei atstovavo aštuoni Vaikų ir jaunių sporto mokyklos badmintonininkai. Jie žaidė puikiai – visi namo grįžo iškovoję medalius.

U-11 grupėje be pralaimėjimų žengę Tarailių pagrindinės mokyklos antrokas Nojus Tenikaitis ir ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos ketvirtokas Viliu Zaicas susitiko finale. Lemiamą kovą laimėjo ir aukso medalį iškovojo pastarasis sportininkas. Dėl trečiosios vietos žaidęs Martyno Mažvydo progimnazijos trečiokas Mykolas Grytė rezultatu 3:0 nugalėjo klaipėdietį M. Lukoną.

Berniukų dvejetų varžybose visas kovas laimėjo M. Grytė ir V. Zaicas. Trečiąją vietą užėmė ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos antrokas Evaldas Steponkus ir N. Tenikaitis, 11:3, 11:1, 11:4 sutriuškinę uostamiečio badmintonininkų porą.

U-15 grupėje žaidė 20 vaikinų ir 19 merginų. Tauragės ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos šeštokė Gabija Jurkevičiūtė ir penktokė Vakarė Trakšelytė vienetų varžybose turėjo tenkintis 7-8 vietomis. Tuo tarpu vaikinai siekė medalių. Laimėję po tris susitikimus, į finalą pateko klaipėdietis L. Miliauskas ir Tauragės M. Mažvydo progimnazijos šeštokas Dovas Genys. Rezultatu 3:1 laimėjo uostamiesčio badmintonininkas. Nesėkmę patyręs tik pusfinalyje, ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos septintokas Deinoras Gudavičius kovėsi dėl trečiosios vietos. Rezultatu 4:1 nugalėjęs Klaipėdos sportininką, jis džiaugėsi bronzos medaliu.

Tauragiškiai puikiai žaidė ir dvejetų varžybose. D. Genys ir D. Gudavičius, nugalėję visus varžovus,  laimėjo pirmosios vietos medalius. Mišrių porų sidabro medaliais buvo apdovanoti D. Genys ir V. Trakšelytė, finale pralaimėję klaipėdiečiams. Bronzos medaliai įteikti D. Gudavičiui ir G. Jurkevičiūtei, 4:1 nugalėjusiems raseiniškius.

Nuotraukose: gal tai būsimieji olimpiečiai? (iš kairės) M. Grytė, V. Zaicas, N. Tenikaitis, E. Steponkus; D. Genys, G. Jurkevičiūtė, V. Trakšelytė ir D. Gudavičius.