7 Balandis 2020, Antradienis

 

Pirmas
 

„Būk tas pokytis, kurį nori matyti pasaulyje“ – spalio 25-27 dienomis Tauragės Kultūros rūmuose vykstančiame rudens forume ragino aktyvus ir iniciatyvus Tauragės krašto jaunimas.

Tauragės mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) – vieno iš Lietuvos moksleivių sąjungos padalinių, vienijančių, stiprinančių Tauragės rajono mokyklų savivaldas, skatinančių aktyvumą ir dalyvavimą jų veiklose inicijuotų renginių, startavo jau  penktadienį. Forumo dalyvius pasveikino Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Sara Aiškinytė. Palinkėta darnaus darbo, susiklausymo, naujų idėjų sugeneravimo ir smagaus laiko.

LMS Tauragės mokinių savivaldų informavimo centro savanoriai su nekantrumu laukė visų atvykstančių linksmai, darbingai ir prasmingai praleisti savaitgalį. Įvairiose veiklose kviečiama ne tik išgirsti naudingų teorinių žinių, bet ir tobulinti asmenines kompetencijas, taip dar sparčiau žengiant savo norimų pokyčių link.

Per 400 dalyvių,  į Tauragę sugūžėjusių iš įvairiausių Lietuvos kampelių, visą savaitgalį klausysis paskaitų, dalyvaus darbo grupėse ir socializacijose. Visi kartu kels savo asmenines kompetencijas, jog galėtų tapti tuo POKYČIU.

 

 

Savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija