22 Birželis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

Strateginis Tauragės teritorinės darbo biržos  darbdavys UAB „Manvesta” – tai įmonė, turinti ilgametę patirtį transporto ir logistikos srityse. 2017 metų pradžioje UAB „Manvesta“ priėmė sprendimą plėsti savo veiklą, įsigyti naujus automobilius ir per pusantrų metų laikotarpį įdarbinti apie 150 naujų darbuotojų.

Nuolatinis bendradarbiavimas su įmone vyksta jau 20 metų, todėl, sulaukus aiškaus vairuotojų poreikio, Tauragės TDB su įmone pasirašė tikslinę programą. Įgyvendinamas projektas su UAB „Manvesta“ atveria galimybes įgyti tarptautinių pervežimų vairuotojo kvalifikaciją ir įsidarbinti šioje įmonėje. Suderinti bendri veiksmai padeda ieškantiems darbo asmenims pasirinkti vairuotojo profesiją ir neturint darbo patirties įsidarbinti autovežių ar vilkikų su tentinėmis puspriekabėmis vairuotojais.

UAB „Manvesta“ aprūpinimo reikiamais darbuotojais veiksmų plane 2017-2018 metams iškeltos ambicingos užduotys, kurios  svarstymo laikotarpyje atrodė kaip siekiamybė ir viršijo dviejų  metų įdarbinimo rodiklius. Darbas buvo planuojamas tiksliai  visose grandyse, numatyti veiksmai kaip efektyviau ir greičiau surasti ar paruošti darbdaviui tinkamus kandidatus visuose Tauragės apskrities savivaldybėse. 

Tauragės teritorinė darbo birža vykdė intensyvų klientų informavimą, konsultavimą, organizavo susitikimus įmonės atstovams su ESF ir JUI finansuojamo projekto “Atrask save“  veiklose dalyvaujančiu jaunimu. Didelis dėmesys buvo skiriamas ir susitikimai organizuojami su aukštesnio nedarbo ir atokių seniūnijų  gyventojais.  Įmonės atstovai noriai dalyvavo susitikimuose su darbo ieškančiais asmenimis ir jų metu patraukliai pristatė vairuotojo - ekspeditoriaus profesija, dalyviai buvo supažindinami su įmone, darbo sąlygomis ir  pobūdžiu, karjeros perspektyvomis.

Tauragės TDB specialistų pastangomis nuo metų pradžios įmonėje įdarbinta 12 nedirbančių asmenų. 27 jaunuolius dalyvavusius ESF projekto „Atrask save“ veiklose, sudomina galimybė įgyti papildomas kompetencijas ir įsidarbinti perspektyvioje įmonėje, jie pasirašė trišales profesinio mokymo sutartis dėl mokymosi ir įdarbinimo. Įgyti papildomas kompetencijas ir įsidarbinti įmonėje panoro ne tik jaunimas, bet ir 13 vyresnių nei 29 m. asmenų, dalyvavusiu kontaktų mugėse ir kituose Tauragės TDB organizuojamose susitikimuose su įmonės atstovais. Darbo ieškantiems asmenims paslaugos teikiamos kompleksiškai, derinant skirtingas priemones. Įgijus vairuotojo C ir CE kompetenciją ir baigus  Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojų mokymo programą pradinei profesinei kvalifikacijai įgyti, jie bus įdarbinti subsidijuojant darbo užmokestį  pagal darbo įgūdžių įgijimo rėmimo ar įdarbinimo subsidijuojant priemones.

Siekiant tobulinti teikiamų paslaugų kokybę, Tauragės teritorinė darbo birža nuolat vykdo susitikimus su vairavimo mokymo paslaugas teikiančių įmonių atstovais. Susitikimų metu pristatytas Tauragės TDB vykdomas projektas su UAB „Manvesta“, aptariamos vairuotojų mokymosi galimybės, kalbama, kaip didinti priemonės dalyvių motyvaciją ir atsakomybę, pateikiami siūlymai gerinti mokymo kokybę, koreguojant programas ir ilginant praktinio mokymo trukmę. 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation