21 Spalis 2019, Pirmadienis

Pirmas

Spalio 10 dieną aštuoni Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos badmintonininkai dalyvavo Melnragėje vykusių ,,Mūsų viltys‘‘ tarptautinių badmintono varžybų pirmame ture (iš viso bus trys turai). Gražiai pavadintame turnyre, kurio tikslas kelti 8-15 metų amžiaus vaikų meistriškumą ir išaiškinti stipriausius badmintonininkus varžėsi 67 berniukai ir mergaitės iš Lietuvos bei 10 Latvijos sportininkų. Dalyviai rungtyniavo dviejose amžiaus grupėse – iki 11 metų (U-11) ir iki 15 metų (U-15).

U-11 grupėje žaidė ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos mokiniai - trečiokė Viltė Paulauskaitė, ketvirtokai Vakarė Trakšelytė ir Mantas Jokubaitis. Mergaičių vieneto varžybose V. Paulauskaitė nesunkiai iškopė į finalą. Bet ir jame nesulaukė rimto vilnietės J. Kelečiūtės pasipriešinimo. Finale nugalėjusi sostinės atstovę net 21:13, 21:6, ji laimėjo pirmosios vietos medalį. V. Trakšelytei sunkiausia buvo pusfinalio kova prieš jau minėtą vilnietę. Pralaimėjusi jai, tauragiškė susitikime su klaipėdiete R. Vitkauskaite dėl trečiosios vietos jau tik ,,pasivaikščiojo‘‘ po aikštelę. Nugalėjusi rezultatu 21:5, 21:6, pasidabino bronzos medaliu. V. Paulauskaitė ir V. Trakšelytė gerokai stipresnės už varžoves buvo ir dvejetų varžybose. Nesunkiai laimėjusios visus susitikimus, jos laimėjo ,,aukso‘‘ medalius.

Tauragiškis M. Jokubaitis vienetų varžybose iškovojo trečiąją vietą.

U-15 grupėje žaidė Martyno Mažvydo progimnazijos mokiniai aštuntokas Rytis Paldavičius, penktokas Dovas Genys, septintokė Skaiva Sutkaitytė, ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos šeštokas  Matas Liorančas ir septintokė Skaiva Sutkaitytė. Čia konkurencija į prizines vietas buvo žymiai aršesnė, nes žaidė 33 vaikinai ir 20 merginų. Nors tauragiškiai prizinių vietų nelaimėjo, bet treneris J. Šileris jų žaidimu ir užimtomis vietomis liko patenkintas. Matas liko devintas, Dovas ir  Vykintė - trylikti.

Nuotraukoje: badmintono mokytojas J. Šileris su savo jauniausiais auklėtiniai M. Jokubaičiu, V. Paulauskaite ir V. Trakšelyte (pirma iš dešinės).