15 Spalis 2019, Antradienis

Pirmas

Praėjusį savaitgalį penki Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos badmintonininkai buvo išvykę į Melnragę, kur dalyvavo svarbiausiose sezono varžybose – Lietuvos jaunučių iki 13 metų asmeninėse badmintono pirmenybėse. Devynerių metų Viltė Paulauskaitė tapo mergaičių dvejeto šalies čempione, Rokas Jokubaitis ir Matas Liorančas iškovojo vicečempionų vardus..

Čempionate dalyvavo net 62 jaunieji badmintonininkai iš 10 miestų.  Tarp 38 berniukų ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos šeštokas R. Jokubaitis užėmė antrąją vietą, tik finale pralaimėjęs varžybų absoliučiu nugalėtoju tapusiam klaipėdiečiui D. Beržanskiui. Neblogai pasirodė ir kiti mūsų jaunieji badmintonininkai. ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos mokiniai šeštokas M. Liorančas užėmė penktąją, ketvirtokas Mantas Jokubaitis – vienuoliktąją, M. Mažvydo progimnazijos ketvirtokas Dovas Genys – aštuntąją vietas.

Berniukų dvejetų varžybose sėkmingai žaidę R. Jokubaitis ir M. Liorančas pasiekė finalą. Bet jame pralaimėjo klaipėdiečių porai, todėl turėjo tenkintis sidabro medaliais.

Tauragiškiai gerai žaidė ir mišrių dvejetų kategorijos varžybose. R. Jokubaitis ir ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos trečios klasės mokinė V. Paulauskaitė, finale rezultatu 0:2 nusileidę uostamiesčio badmintonininkams, laimėjo sidabro medalius.

Mergaičių vienetų varžybose, V. Paulauskaitė pusfinalyje pralaimėjusi vilnietei P. Murėnaitei, kovojo dėl trečiosios vietos. Deja, po antrajame sete patirtos kojos traumos ji nebegalėjo tęsti susitikimo, ir turėjo tenkintis ketvirtąja vieta. Čempione tapo vilnietė O. Jurkevičiūtė.

Atkaklus buvo vilniečių O. Jurkevičiūtės ir U. Rakštytės bei V. Paulauskaitės ir P. Murėnaitės dvejetų finalas. Pastarosios sportininkės, skaudžiai pralaimėjusios pirmąjį setą net 10:21,  nenuleido rankų, toliau kovojo iš visų jėgų, ir vienodu rezultatu 25:23 laimėjusios antrąjį ir trečiąjį setus, iškovojo šalies jaunučių čempionių vardus.

Nuotraukoje: šalies jaunučių čempionė V. Paulauskaitė ir vicečempionai R. Jokubaitis bei M. Liorančas (iš dešinės) džiaugiasi iškovotais apdovanojimais.