3 Balandis 2020, Penktadienis

 

Pirmas
 

Darbščiosios mamos ir močiutės mums išties gali numegzti daugelį dalykų  nuo pirštinių ir kojinių iki įmantriausių suknelių. Gali numegzti ir gerokai paprastesnių dalykų, kuriais savo gyvenimą padarysime spalvingesnį, įvairesnį ir originalesnį. 
Juk niekam ne paslaptis, kad moterys linkusios puoštis. Ypač pastaruoju metu paplitę įvairūs aksesuarai ir papuošalai, tačiau jie  dažniausiai pirktiniai ir tokie nykiai vienodi. Vienetinių, užsakytų pas juvelyrus, įsigyti gali ne kiekviena, o juk taip norisi išsiskirti. O jei taip imti ir papuošalus... nusimegzti.
Manau, kad mezgimo siūlų likučių galima rasti pas kiekvieną mezgėją. Tad belieka tik prisėsti, paimti virbalus ar nėrimo vąšelį į rankas ir... papuošalas jau numegztas ar nunertas.
Tokios, iš pirmo žvilgsnio masyvios apyrankės labai tiks kaip pagrindinis spalvinis akcentas, kuris patrauks ne vieno pašnekovo dėmesį. Numegzti atitinkamo pločio, ilgio ir rašto juostelę  penkiolikos minučių darbas, dar tiek pat užtruks aptraukti šia numegzta juosta medinį ar iš mamų vaikystės, paauglystės ar jaunystės išlikusį plastmasinės apyrankės karkasą ir jį susiūti iš vidinės apyrankės pusės.
Net itin neįgudusios mezgėjos gali nusimegzti štai tokį kakloz-2368.jpg papuošalą.
O štai šituos baltus ,,karolius“ numegzti ir pasigaminti užtruks kiek ilgiau kaip valandą ar pusantros, bet siūlų teprireiks tik 15-20 gramų. Idealiausiai toks kaklo papuošalas atrodytų iš merinosų ar alpakos vilnos, kašmyro, tačiau nereikia pamiršti, kad jis liesis prie odos iškirptės srityje, kuri beje itin jautri dirginimui. Tad pirmiausia reikia įsitikinti, ar siūlai neerzins odos.
Na, o pabaigai - dar vienas itin moteriškas aksesuaras, kuris pareikalaus gerokai daugiau laiko ir kantrybės nei papuošalai. Tai  megzta ar nerta rankinė.
Žiemai labiau tiks megzta virbalais iš storesnių siūlų.
Šiltėjant orams, elegantiškiau atrodys vąšeliu nerta rankinė.

Austėja

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija