23 Vasaris 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Pirmadienį Tauragėje duris atvėrė dar viena verslo įmonė  turto vertinimo agentūros UAB „Verslavita“ skyrius. Ji įsikūrė Žemaitės g. 3, skyriui vadovauja Ieva Plekavičiūtė. UAB „Verslavita“ jau dešimt metų sėkmingai vykdo verslą Lietuvoje, turi parnerių Latvijos Respublikoje ir Rusijoje, bendradarbiauja su visais Lietuvoje registruotais bankais.
Įmonės direktorė ir savininkė Gražina Garuolienė 2008 metais pripažinta konkurso „Lietuvos metų verslininkė/vadovė“ nugalėtoja (Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmų asociacija). Ji įsitikinusi, kad žlugus bankui „Snoras“, žmonės suprato, jog santaupas laikyti bankuose nesaugu, todėl stengsis investuoti jas į nekilnojamąjį turtą. O tam, aišku, prireiks turto vertinimo agentūros konsultacijų.
- Noriu pabrėžti, kad kiekvienas pilietis, kuris turi nekilnojamojo turto, privalo turėti ne tik savo advokatą, notarą, bet ir nepriklausomą turto vertintoją, kuris jį konsultuotų. Kiekvienas žmogus prieš pirkdamas ar paveldėdamas kokį nekilnojamąjį turtą, turi žinoti jo vertę, kurią nustatyti gali tik kvalifikuotas turto vertintojas. Kad nepridarytų klaidų ir nereikėtų sumokėti papildomų mokesčių, turtą reikia vertinti, kai jis įkeičiamas bankui imant paskolą, kai perkamas ar parduodamas turtas. Savininkas turi įsitikinti, kad kaina, kurią gauna ar moka, yra teisinga. Kadangi mūsų įmonė dirba visoje Lietuvoje, o tauragiškiai įsigyja nekilnojamojo turto taip pat visoje Lietuvoje, todėl mūsų įmonės darbuotojams nebus sunku teikti konsultacijas ir kituose Lietuvos miestuose, - sakė įmonės direktorė ir savininkė Gražina Garuolienė.

Sėkmingai dirba visoje Lietuvoje

Verslininkės teigimu, UAB „Verslavita“ 2009 metais yra pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių, turi LR Audito, apskaitos ir turto vertinimo instituto išduotą kvalifikacinį atestatą, suteikiantį teisę verstis turto ir verslo vertinimo veikla.
Pasak direktorės, UAB ,,Verslavita” visoje Lietuvoje atlieka nekilnojamojo bei kilnojamojo turto vertinimus, nekilnojamojo turto vertinimus mokestinės vertės patikslinimui, žalų (nekilnojamojo, kilnojamojo ir verslo) vertinimus, verslo (akcijų, prekinių ženklų) vertinimus, teikia konsultacijas nekilnojamojo turto klausimais, tarpininkauja perkant, parduodant, nuomojant, dovanojant ar priimant dovanojamą nekilnojamąjį turtą. Taip pat turtas vertinamas dėl mokestinės vertės patikslinimo, nuo kurios mokamas nekilnojamojo turto mokestis.
- Neseniai Lietuvoje įvestas prabangos mokestis. Galime pakonsultuoti, kokius reikia daryti teisinius žingsnius mokestinei vertei sumažinti. Iškilus kokiems neaiškumams, įmonė atlieka ir atgalinius (retrospektyvinius) vertinimus (iki 15 metų atgal). Jeigu kyla ginčas dėl turto vertės, galime nustatyti rinkos vertę reikiamai datai, kad vėliau galėtumėte priimti tinkamus sprendimus. Taip pat vertintojas jums padės, t. y. patikrins visus dokumentus, reikalingus teisiškai ir teisingai atlikti sandorį, kad neiškiltų nenumatytų problemų vėliau, - detaliai aiškino įmonės galimybes verslininkė.

Patyrę specialistai  įmonės sėkmės pagrindas

Bendrovėje dirba 20 darbuotojų, iš kurių penki turto vertintojai, turinys nekilnojamojo, kilnojamojo ir verslo vertintojų kvalifikacijos pažymėjimus. Turto vertintojų darbo patirtis - 15 metų.
Bendrovė turi daugiau kaip 4 000 klientų. Per metus atlieka apie 2 000 vertinimo ataskaitų. Įmonė yra apsidraudusi turto ir verslo vertintojų profesinės atsakomybės draudimu.
Įmonės direktorė ir savininkė Gražina Garuolienė teigia, jog per UAB „Verslavita“ darbo praktiką yra atlikta įvairių vertinimo darbų. Buvo įvertinti įvairios paskirties objektai  prekybos centrai, komercinės, administracinės, sandėliavimo, gamybinės bazės, gamtos ištekliai, durpynai, dolomito, žvyro kasyklos, laivai, grūdų, sėklų, medžio apdirbimo, mėsos, baldų, neaustinių medžiagų, metalo apdirbimo, statybos, durpių, grybų, pieno, gėrimų, plastmasės liejimo, stogų dangų, spaustuvės, odos perdirbimo įmonės  bei jų įrengimai ar gamybinės linijos.
Atlikti nebaigtų statybų, biokuro gamyklų, salyklo gamyklų, naftos bazių, degalinių, sanatorinių kompleksų, vėjo jėgainių, hidroelektrinių, vandens ir mineralinių vandens gręžinių, transporto, viešbučių vertinimai.
Atliekami ir prognoziniai investicinių projektų, vystomų sklypų, teismo ekspertizės vertinimai.
Įmonė yra Lietuvos turtą ir verslą vertinančių įmonių asociacijos, Lietuvos turto vertintojų asociacijos narė, Vilniaus  prekybos  pramonės ir amatų rūmų bei Šiaulių prekybos  pramonės ir amatų rūmų narė.
Tauragės skyriaus adresas:
Žemaitės g. 3,Tauragė
Mob. tel.: +370 650 52280
Tel. faks.: +370 466 713 77
El. adresas:
taurage.verslavita@gmail.com

Kristina NEVELKIENĖ
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija