3 Balandis 2020, Penktadienis

 

Pirmas
 

Š. m. birželio 13−16 d. Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičienė, tarybos sekretorė Sonata Jurgilienė ir Informatikos skyriaus vedėjas Mindaugas Maraulis dalyvavo Považska Bystrica (Slovakija) miesto šventės renginiuose.

Vizito metu vyko susitikimas su miesto vadovais, tarybos nariais.  Susitikimo su Považska Bystrica miesto meru Karol Janas metu aptartos galimybės plėsti partnerystės ryšius,  pasikeista idėjomis, iniciatyvomis ir mintimis dėl tolesnio bendradarbiavimo.

Tauragiškiai kartu su Považska Bystrica miestų partnerių delegacijomis dalyvavo ir šventiniame tarybos posėdyje bei miesto šventės „Považska Bystrica dienos 2018“ renginiuose.

Viename svarbiausių miestui renginių taip pat dalyvavo šio miesto partneriai iš Bacska Palanka (Serbija), Belchatow (Lenkija), Sovetsko (Rusija),  Rožnov pod Radhoštěm ir Holešov (Čekija), Gjorče Petrov (Makedonija) miestų.

Tauragės rajono savivaldybė su Slovakijos miestu Považska Bystrica bendradarbiauja nuo 2014 metų, kuomet buvo pasirašyta bendradarbiavimo ir draugystės sutartis. Šios sutarties tikslai – plėtoti ryšius švietimo ir kultūros, sporto, aplinkosaugos, verslo, laisvalaikio ir kitose srityse.

Savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija