24 Sausis 2020, Penktadienis

 

Pirmas
 

Tauragės rajono savivaldybė – viena iš pirmaujančių savivaldybių renovuojant daugiabučius namus. 2019 m. Tauragėje jau renovuota 10 objektų. Iš 60 savivaldybių Tauragę lenkia tik Kaunas (14) ir Zarasai (13).

Daugiabučių namų renovacijos nauda ir rajone, ir visoje šalyje įsitikina vis daugiau gyventojų, gyvendami atnaujintuose, modernesniuose  būstuose.  Nuo pavienių daugiabučių atnaujinimo aktyviai pereinama prie kvartalinės renovacijos. Ne išimtis – Tauragės rajono savivaldybė, šioje srityje visoje šalyje įsiveržusi į vienas iš pirmaujančių pozicijų.

2019 metais pagal parengtą ir įgyvendinamą kvartalinės renovacijos projektą , mūsų mieste jau renovuota 10 objektų. Tauragėje artimiausiu metu numatyta renovuoti tris kvartalus: Centro, Žalgirių ir Tauragės dvaro. Pagal kvartalinės renovacijos programas numatyta atnaujinti 85 daugiabučius namus.

Įgyvendinant kvartalinę energinio efektyvumo programą, renovuojami ne tik pastatai, bet tvarkoma ir infrastruktūra, žaliosios teritorijos. Bus atnaujinamas apšvietimas – esamos lempos keičiamos į modernesnes LED, kiemai, pėsčiųjų takai, automobilių stovėjimo bei vaikų žaidimo aikštelės, atsiras mažosios architektūros elementų.

Miegamuosiuose rajonuose atnaujinant (modernizuojant) statinius ne tik sutaupoma lėšų, bet ir pagerėja gyventojų gyvenimo kokybė – keičiamas savivaldybės gyvenamųjų rajonų vaizdas, gerinama viešoji infrastruktūra, kvartalo energijos vartojimo efektyvumas.

Savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija