12 Gruodis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Š. m. lapkričio 15 dieną Tauragės kultūros rūmuose skambėjo muzika, sveikinimo ir padėkos žodžiai –  Tauragės rajono savivaldybės administracijos Kaimo reikalų skyrius rajono žemdirbius subūrė į kasmetinę šventę.

Kultūros rūmų fojė visi pasitikti su namine duona, pavaišinti arbata,natūraliomis sultimis, sūriu, kitais, pačių ūkininkų gamintais gardumynais. Skambant muzikai,  apžiūrėta kaip audžiamos juostos, liejamos žvakės, pinami krepšiai, grožėtasi darbais iš veltinio, gintaro, karolių.

Pakiliai ir šventiškai nusiteikusius Tauragės rajono ūkininkus bei kitus šventės svečius sutiko šmaikščioji Stefutė,skambias melodijas dovanojo muzikos kapela „Padkava“.

Padėkoti nuo seno darbštumu ir atsidavimu savo žemei ir savo kraštui garsėjantiems žmonėms už metų darbus į šventę atvyko LR Seimo narės Aušrinės Norkienės patarėja Sandra Striukaitė Valinčienė,  Europos Parlamento nario Bronio Ropės padėjėja Jolanta Vaitiekienė, LR Žemės ūkio rūmų vicepirmininkas Vytautas Buivydas, Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, mero pavaduotoja Virginija Eičienė ir kiti svečiai.

Gražūs sveikinimo žodžiai skambėjo ir dovanos įteiktos ne vienai darbščiai šeimai ir žemės ūkio puoselėtojui.

LR Seimo narės Aušrinės Norkienės padėkos už naujovių paiešką - gyvūnų krematoriumo įrengimą įteiktos Tomai ir Vitalijui Žebeliams, už mišraus ūkio vystymą – Laimai ir Vytautui Grikšams, už ūkininkavimo įvairovę – Redai ir Jonui Abromams.

ES parlamentaro Broniaus Ropės atstovė už sukurtą maisto tiekimo grandinę „Nuo lauko iki stalo“ padėką įteikė Daliai  Kalendravičienei.

Žemės ūkio rūmų padėkos už jaunatvišką ryžtą imtis žemės ūkio veiklos įteiktos Godai ir Ovidijui Dapkams ir Juozui Dubiui.

Savivaldybės meras Dovydas Kaminskas už pažangių technologijų diegimą ekologiniame ūkyje padėkas įteikė Žygaičių seniūnijos ūkininkams Laimutei ir Arūnui Macams, už sėkmingą pieno ūkio plėtrą – Skaudvilės seniūnijos ūkininkams Vidai ir Rolandui Zubrickams, už braškių auginimo verslo stiprinimą – žygaitiškiams Vitai ir Algirdui Biliūnams, už aviečių auginimo verslo stiprinimą – lauksargiškiams Rimantei ir Mindaugui Butrimams, už gėlių auginimo verslo stiprinimą – žygaitiškiams Vitalijai ir Saulyčiui Steponaičiams bei braškių auginimo verslo stiprinimą – Mažonų seniūnijos ūkininkui Vitalijui Kailiukaičiui.

Po šventinių kalbų ir sveikinimų visų laukė nuotaikingas muzikinės grupės „Du Donatai“ koncertas.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija