20 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Trečiadienį Tauragėje policijos pareigūnai sulaikė itin grubiai Kelių eismo taikyles pažeidinėjantį vairuotoją. Dienos metu, kai mieste pilna pėsčiųjų ir transporto, pažeidėjo automobilis pavojingai manevruodamas skriejo Tilžės gatve didesniu nei 100 km/h greičiu.

Apie 15.30 val. policijos pareigūnai, važiuodami skiriamaisiais ženklais nepažymėtu tarnybiniu automobiliu pastebėjo iš degalinės ties Taurais (Tauragės r.) išsukantį žalios spalvos „Subaru“. Automobilis, neleistinai lenkdamas ir kelkraščiais iš dešinės apvažinėdamas kitas transporto priemones, net nemažindamas greičio prie sankryžų bei perėjų, didžiuliu greičiu nulėkė miesto link. Greičio matuoklis policijos automobilyje užfiksavo 116 km/h greitį. Nieko nelaukdami pareigūnai taip pat padidino greitį ir ties Tauragės pilimi sustabdė įsismarkavusį kelių erelį.

Paaiškėjo, kad automobilio vairuotojas – gerai policijai žinomas nuolatinis Kelių eismo taisyklių pažeidėjas R. N. (gimęs 1990 m.) Šio tauragiškio „sąskaitoje“ – per 30 KET pažeidimų, užfiksuotų nuo 2007 metų, kai vyrukas įgijo teisę vairuoti. Per šį laikotarpį jaunuolis spėjo netekti teisės vairuoti, net 14 kartų įkliūti policijai vairuodamas transporto priemonę, kai teisė yra atimta, 6 kartus nepakluso pareigūnų reikalavimui sustabdyti automobilį, taip pat yra baustas už vairavimą išgėrus, greičio viršijimą, važiavimą automobiliu neleistinai tamsintais langais.

Trečiadienį jaunuolis vėl buvo pristatytas į policijos komisariatą, jam surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas dėl leistino greičio viršijimo daugiau nei 50 kilometrų ir chuliganiško vairavimo. Baudą už šiuos pažeidimus tauragiškiui skirs teismas.

Tauragės VPK informacija

Komentarai

 #
O kaip mentai galejo ji stabdyti be tarnybinio automobilio?
 
 #
Tau matyt smagu, kad toks važinėjasi, jei dar klausimų iškyla...
 
 #
Siaip reiketu idemiau skaityti teksta "važiuodami skiriamaisiais ženklais nepažymėtu TARNYBINIU automobiliu".
 
 #
Manau,kad toks pilietis kelia aplinkiniams gresme ir ji nedelsiant reikia izoliuoti nuo visuomenes.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija