10 Gruodis 2019, Antradienis

 

Pirmas
 
Lapkričio 27-ąją Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi Seimo kontrolierius savivaldybių institucijų ir įstaigų pareigūnų veiklai tirti Raimondas Šukys.
 
Seimo kontrolierius vizitą Tauragėje pradėjo susitikimais su Tauragės rajono savivaldybės meru Pranu Petrošiumi, administracijos direktoriumi Algirdu Mosėjumi, Vyriausybės atstove Tauragės apskrityje Irena Ričkuviene, padalinių vadovais ir kitais savivaldybės institucijų darbuotojais.
 
Susitikimų metu aptarti Seimo kontrolierių įstaigos veiklos tikslai, nagrinėjami skundai dėl žmonių teisių į gerą viešąjį administravimą užtikrinimo, taip pat aptartos dažniausiai kylančios problemos, susijusios su netinkamu viešuoju administravimu.
 
Pristatęs Seimo kontrolierių įstaigos veiklą bei kreipimosi į ją būdus, Raimondas Šukys informavo, kad praėjusiais metais Seimo kontrolierių institucijoje gauti tik du skundai iš Tauragės rajono savivaldybės, šiais metais – 6. Iš Jurbarko gauta 4 skundai, Pagėgių – 3, Šilalės rajono – 1. Žymiai daugiau skundų gaunama iš didžiųjų šalies miestų savivaldybių (Kauno – 63 skundai, Vilniaus –224).
 
Susitikimuose su savivaldybės meru Pranu Petrošiumi, administracijos padalinių vadovais bei darbuotojais  buvo paminėta, kad nusiskundimai dėl daugiabučių namų renovacijos proceso bei socialinių pašalpų teikimo yra opiausios šiuo metu vyraujančios problemos ir daugiausia gyventojų nepasitenkinimo sulaukianti sritis. Lankydamasis Tauragėje, Seimo kontrolierius Raimondas Šukys taip pat priėmė iš anksto užsiregistravusius gyventojus.
 
Pasak Seimo kontrolieriaus Raimondo Šukio, susitikimai su gyventojais, pareigūnais suteikia galimybę pagerinti savivaldybių teikiamų viešojo administravimo paslaugų kokybę, žmonės gauna daugiau ir išsamesnės informacijos apie Seimo kontrolierių veiklą, įgaliojimus ir apie galimybes kreiptis į Seimo kontrolierių.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija