4 Balandis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

 

Kovo 24 d.,sekmadienį,  17 val. Tauragės kultūros centre vyks humoro šventė „JUOKIS - 2019“. Dalyvaus trys humoro kolektyvai iš Aukštaitijos ir Žemaitijos.

   Aukštaitijai   atstovaus garsioji SPRANDŽINA  iš Radviliškio r. Šeduvos   (vadovė Izolina Stanulienė). Jie rodys net dvi programas: scenoje ieškos “Romantikos“ - juoksis iš amžinų  ydų ir silpnybių , susvetimėjimo, sumaterialėjimo, o vėliau pažirs „ Meilės kibirkštys“-pašieps pastangas bet kokia kaina surasti savo laimę.  Šeduviečiai  visada žavi temų aktualumu, raiškia  šaržuota vaidyba, smagiomis dainomis ir improvizacijomis.

      Žemaičių garbę gins KANAPIS iš Telšių r. Nevarėnų (vadovas Albinas Šmukšta). Trys šaunūs vyrai programoje „Klauskite “Kanapio“ atsakinės į žiūrovų klausimus, dalins patarimus nusiminusiems ir nusivylusiems, kvies į viską žvelgti linksmiau.

    GRYČIA iš Klaipėdos r. Žadeikių (vadovė Eugenija Selskienė )  programoje „Ką gali žinoti “ juoksis iš netikusių  tarpusavio santykių.  Žadeikiškiai  džiugina originaliais scenarijais , gyvu dainavimu, sodria žemaičių  tarme.       

   Koncertą ves humoristas  Vaclovas Vičius  iš Vilniaus, kuris dovanos ironiškų  eilėraščių ir epigramų puokštę. Išgirsite ir žemaitiškos kūrybos.

    Šį koncertą kovo 24 d. 13.30 val. galės pamatyti ir Skaudvilės kultūros  namų žiūrovai.  Juokimės kartu!

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija