17 Spalis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Tauragėje jau tapo tradicija gražiausias žiemos šventes pasitikti Kalėdiniu Gerumo bėgimu. Gruodžio 15 d. Pilies aikštėje šurmuliuojant kalėdinei mugei, skambant muzikai, prie starto linijos stojo kalėdine ar Kalėdų senelio atributika pasidabinę dalyviai – vaikučiai su tėveliais, jaunimas, senjorai, visi, kuriems ne svetimas aktyvus ir sveikas gyvenimo būdas.

Ketvirtus metus iš eilės organizuotame Gerumo Bėgime ir šiemet organizatoriai buvo parengę dviejų distancijų trasas – 400 m. „Nykštukų“ ir 2,5 km – „Kalėdų senelių“.

Kartu su Kalėdų seneliu atlikę apšilimo mankštą, lydimi tėvelių, pirmieji savo jėgas išbandė mažieji nykštukai. Kiek vėliau ilgesniąja trasa bėgo Kalėdų senelio atributika pasidabinę suaugusieji.

Kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas medaliais, saldžiais prizais, vaišinosi karšta arbata. Geras emocijas dalino nuotaikingi personažai, moksleivių kūrybos centro auklėtinių dainos, moksleivių kūrybos centro orkestro šokėjų pasirodymai bei grupės E.G.O. koncertas.

Įsibėgėjus šventiniam šurmuliui, iškilmingai atidaryta ir Kalėdų Senelio telefono būdelė, kurioje vaikai gali „gyvai“ pasikalbėti su Kalėdų Seneliu, išsakyti jam savo norus, lūkesčius ir svajones.

Vaikų skambučių iš Pilies aikštėje įrengtos būdelės Kalėdų Senelis lauks gruodžio 15-22 d. nuo 16 iki 19 val. (savaitgaliais nuo 13 iki 17 val.).

Savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija