21 Spalis 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

11-osiose Lietuvos taurės Bj, Cj ir Dj grupių antrojo etapo badmintono varžybose, kurios gruodžio 5 dieną vyko Tauragėje, žaisti užsiregistravo net 140 sportininkų iš 15 klubų. Tai buvo masiškiausias jaunųjų badmintonininkų renginys šalies badmintono istorijoje. Todėl, siekiant sklandžiai jį organizuoti, prireikė dviejų salių – 80 vaikinų ir merginų kovojo ,,Bastilijos‘‘ sporto komplekse, kuriame yra šešios aikštelės, ir 60 rungtyniavo Vaikų ir jaunių sporto mokyklos ,,Modulio‘‘ salėje, kur galima žaisti penkiose aikštelėse.  

Tauragės sportininkų būrys buvo gausiausias – net 24 badmintono mokytojo Jono Šilerio ugdomų berniukų ir mergaičių. Kaip jiems sekėsi? Bj grupėje žaidę Gytis Ramanauskas ir Lukas Šerpetauskas tarp 22 vaikinų pasirodė kukliai – nepateko į pirmąjį dešimtuką.

Tauragiškiai atsigriebė Cj grupėje. Jauniausia turnyro dalyvė Viltė Paulauskaitė, laimėjusi pirmuosius tris susitikimus, pateko į finalą, kuriame susitiko su dvejais metais vyresne vilniete P. Murėnaite. Deja, mūsų sportininkei pritrūko jėgų rimtai pasipriešinti, todėl lemiamą susitikimą pralaimėjusi 0:2, turėjo tenkintis antrąja vieta. Merginų dvejetų varžybose, žaisdama poroje su savo ,,skriaudike‘‘ iš sostinės, Viltė nugalėjo visas varžoves ir užėmė pirmąją vietą.

Vienetų varžybose tarp 19 berniukų tauragiškis Matas Liorančas užėmė penktąją vietą. Prasčiau, negu buvo tikėtasi, žaidė Rokas Jokubaitis – liko tik devintas. Bet šie tauragiškiai puikiai kovojo dvejetų varžybose. Nesunkiai pasiekė finalą, o jame 21:18, 21:13 nugalėję raseiniškius, džiaugėsi pirmąja vieta.

Dj grupėje Mantas Jokubaitis tarp 40 badmintonininkų užėmė devintąją vietą, o Vykintė Trakšelytė devinta liko tarp 20 merginų. Palyginti neblogas vietas (18 ir 19) užėmė dar tik antrus metus ugdomi Matas Drukteinis ir Nojus Beitneris. Bet tauragiškiai neliko be apdovanojimų. Merginų dvejetų varžybose trečiąją vietą iškovojo sesutės Vakarė ir Vykintė Trakšelytės.

Nuotraukose: tarp prizininkių – jauniausia turnyro dalyvė Viltė Paulauskaitė; pirmąją vietą laimėję tauragiškiai Matas Liorančas (iš dešinės trečias) ir Rokas Jokubaitis (iš dešinės antras).

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija