16 Gruodis 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Tauragės r. Skaudvilės specialiosios mokyklos mokinukai spalio 17 d. dalyvavo penktąjame  tarptautiniame  neįgaliųjų muzikos festivalyje ,,Meno sūkurys“, kuris vyko Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre. Festivalis prasidėjo šokio kompozicija „Mes norim šokti‘. Organizatoriai pasveikino visus atvykusius,  34 kolektyvus  iš Lenkijos ir Lietuvos miestų. Koncerto metu skambėjo nuotaikingos dainos, muzikinės kompozicijos. Susirinkę specialiųjų poreikių turintys atlikėjai nuoširdžiai stengėsi parodyti viską, ką geriausiai moka. Po pasirodymų vaikai turėjo galimybę pabūti su draugais, paskanauti sausainių, pažaisti stalo žaidimus.

Mūsų mokyklos vokalinis ansamblis „Skambanti spalva“  festivalyje pasirodė su muzikine – literatūrine kompozicija – „Ačiū, Tau...“. Pasirodymą lydėjo gausūs aplodismentai, atlikėjai buvo laimingi ir jautėsi įvertinti. Dalyvavusiems vaikams tai buvo didžiulė sceninė patirtis, pasitikėjimas savimi ir savo galimybėmis. Apdovanoti dovanėlėmis ir diplomu, kupini neišdildomų įspūdžių ir emocijų grįžo į mokyklą.

Renginys buvo nuostabus, atlikėjai nulipę nuo scenos dar ilgai šypsojosi, džiaugėsi ir dalinosi įspūdžiais. Tariame nuoširdų ačiū organizatoriams už tokį puikų ir reikalingą renginį, už naujus, gražius koncertinius rūbus dėkojame Skaudvilės specialiosios mokyklos administracijai.

Skaudvilės spec. mokyklos vyr. mokytojos Rolanda Lukošienė, Inga Žiaušienė

 

 

Komentarai

 #
yuigtujkui;uyuy;yt;yyrty;yt;yut;yt;yty;ty;uy;yt;tyu;tyy;y;tyy;yuy;tyuy;ytu;yu;yu;tyy;yty;tt6y;y;yt;yty;yyt;yuy;yyt;t6y;y;uy;uy;;uy;uy;u;yu;yu;y;uuui5ty6uyt6tyuty;6yy;tyt;yy;y
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija