23 Vasaris 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Marijampolės sporto centre „Sūduva“ jau dvyliktą kartą vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras, skirtas Povilui Grigui atminti. Turnyre trijose amžiaus grupėse dalyvavo komandos iš Kauno, Vilniaus, Šiaulių miesto ir rajono, Panevėžio, Tauragės ir Piotrkow Trybunalsko (Lenkija).     
Varžybos vyko trijose amžiaus grupėse: vaikų (1998 metais gimusių ir jaunesnių), jaunių (1995-1997 metų gimimo) ir jaunimo (1993-1996 metų gimimo).    
Sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami trenerio Jono Sabučio, iškovojo šešias prizines vietas. Atkakliausia finalinė kova vyko svorio kategorijoje iki 54 kilogramų, kur tauragiškis Darius Venckaitis kovėsi su Patryk Barczewski iš Lenkijos. Dariui pritrūko ištvermės, pavargo, o lenkas tuo ir pasinaudojo - paskutinėmis trečio kėlinuko sekundėmis, taip „išplėšdamas“ iš tauragiškio nugalėtojo titulą. Taip pat antrą vietą laimėjo Tadas Dragūnas svorio kategorijoje iki 53 kg, trečias vietas iškovojo Robertas Kvietkus (svorio kategorija iki 34 kg), Domantas Mejeris (svorio kategorija iki 47 kg), Gytis Raudonius (53 kg) ir Gytis Ežerskis (svorio kategorija iki 69 kg).

Vaidas Dovydaitis

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija