25 Rugpjūtis 2019, Sekmadienis

Pirmas

Praėjusį šeštadienį ,,Bastilijos‘‘ sporto komplekse vykusiose Žemaitijos taurės II turo badmintono varžybose tarp 47 sportininkų žaidė 11 Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos badmintonininkų. Mūsų vaikinai kovas baigė be apdovanojimų, o merginos iškovojo net 11 medalių.

Badmintonininkių iki 17 metų vienetų varžybose ,,Versmės‘‘ gimnazijos mokinė Gineta Turauskaitė laimėjo pirmosios vietos, Žalgirių gimnazijos mokinė Ugnė Sakalauskaitė – antrosios vietos, o ,,Versmės‘‘ gimnazijos mokinė Ieva Kinaitė – trečiosios vietos medalius. Merginų dvejetų visus susitikimus laimėjusios U. Sakalauskaitė ir G. Turauskaitė užėmė pirmąją vietą. I. Kinaitė poroje su kauniete A. Skiriūtę – laimėjo antrąją vietą. I. Kinaitė su raseiniškiu G. Valaičiu bronzos medalį iškovojo mišrių dvejetų varžybose.

Sportininkių iki 15 metų vienetų finale Martyno Mažvydo progimnazijos mokinės Dominykos Rimkutės varžove buvo badmintonininkė iš Kauno. Tauragiškė rimtai pasipriešinti pajėgė tik pirmajame sete (19:21), o antrajame visiškai dominavo kaunietė (21:10). Ji ir pasipuošė pirmosios vietos medaliu.

Sidabro medalį D. Rimkutė ir ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos mokinė Viltė Paulauskaitė laimėjo merginų dvejetų varžybose.

Mišrių dvejetų varžybose D. Rimkutė ir kretingiškis M. Užandenis laimėjo pirmosios, o ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos mokinė Ieva Juozapaitytė ir kretingiškis T. Petrošius – antrosios vietos medalius.

Nuotraukose: iki 15 metų mergaičių grupėje medalius laimėjusios (iš kairės) V. Paulauskaitė ir D. Rimkutė. Septyniolikmečių grupėje geriausiai žaidusios (iš kairės) G. Turauskaitė, U. Sakalauskaitė ir I. Kinaitė.