14 Spalis 2019, Pirmadienis

Pirmas

Rugsėjo 26 dieną Tauragėje ir Kaune startavo 11-osios Lietuvos taurės I etapo varžybos. Tauragėje žaidė Cj ir Dj, o Kaune – A ir B grupių badmintonininkai. Iš viso bus keturi etapai. Taurių laimėtojais taps trijose etapuose geriausius rezultatus pasiekę sportininkai. Kaune tarp stipriausių šalies badmintonininkų kovojęs Žalgirių gimnazijos moksleivis Renaldas Šileris užėmė trečiąją vietą.

Į Tauragės ,,Bastilijos‘‘ sporto komplekse vykusias varžybas savo sportininkus delegavo devyni badmintono klubai iš septynių miestų. Iš viso žaidė 28 vaikinai ir tiek pat merginų.

Cj grupės vienetų varžybose nugalėjo kelmiškis L. Danauskas ir vilnietė P. Murėnaitė. ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos moksleiviai dvylikametis Rokas Jokubaitis ir devynmetė Viltė Paulauskaitė tarp 15 berniukų ir 18 mergaičių užėmė aukštas penktąsias vietas. Vaikinų dvejetų varžybose R. Jokubaitis ir ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos šeštokas Matas Liorančas iškopė į finalą, kur 21:19, 21:10 nugalėję raseiniškių porą užėmė pirmąją vietą. Merginų dvejetų finale žaidė V. Paulauskaitė. Deja, lemiamame susitikime jai su vilniete P. Murėnaite nepavyko nugalėti uostamiesčio badmintonininkių, todėl turėjo tenkintis antrąja vieta.

Dj grupėje kovojo 13 berniukų ir 10 mergaičių. Vienetų varžybose stipriausi buvo klaipėdietis M. Vilinauskas ir ignalinietė S. Golubickaitė. Iš tauragiškių aukščiausias vietas – šeštąsias užėmė ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos ketvirtokas Mantas Jokubaitis ir penktokė Gabija Jurkevičiūtė. Bet šie badmintonininkai neliko be apdovanojimų. Mantas poroje su tos pačios mokyklos šeštoku Jonu Stanevičiumi antrąją vietą iškovojo berniukų dvejetų varžybose, o Gabija su vilniete J. Kelečiūtę trečios liko mergaičių dvejetų varžybose.

Nuotraukoje: Tauragės sporto mokyklos auklėtiniai (iš kairės) J. Stanevičius, G. Jurkevičiūtė, M. Liorančas, V. Paulauskaitė, R. Jokubaitis ir M. Jokubaitis, Lietuvos taurės varžybose užėmę prizines vietas.