23 Rugsėjis 2018, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Spalio 11 dieną mokykloje vyko kultūrinė pažintinė diena ,,Sveikatingumo diena“. Visos klasės pirmąsias dvi pamokas ruošė sveikuoliškus patiekalus, gėrimus bei pristatymus savo klasėse. Aktų salėje kiekviena klasė komentavo savo ruoštus  patiekalus, gėrimus ir serviravo stalus pasirinkta tematika.  1G-4G klasės mokiniai išmonę parodė užduočių ,,Menas ir maistas“ bei ,,Rudens skulptūros“ metu – buvo galima pamatyti puikių meno dirbinių iš maisto.  O vaidinant reklaminius epizodus salėje netrūko juoko ir šypsenų. Vertinimo komisija, kurią sudarė G. Gerulytė, B. Bacevičienė, J. Beitienė, D. Vencienė, G. Tamavičienė, padėkomis ir dovanėlėmis apdovanojo visus šventės dalyvius. 

Vėliau šventė persikėlė į sporto salę, šįkart gimnazijos sportininkų iššūkį priėmė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato vyrų krepšinio ir moterų tinklinio komandos.

Dėkojame Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams ir pareigūnėms, kad rado laiko pasisvečiuoti ir kartu sportuojant šauniai praleisti laiką. Padėkos žodžiai skrieja ir šios šventės iniciatoriams bei sumanytojams pavaduotojai Gitanai Tamavičienei ir kūno kultūros mokytojui Raimondui Ramanauskui.

 

Mokytoja Giedrė Statkuvienė

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation