23 Vasaris 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Gegužės 31 dieną Skaudvilės Šv. Kryžiaus bažnyčioje buvo suteiktas Sutvirtinimo sakramentas  Skaudvilės specialiosios mokyklos mokiniams. Pasipuošę mokiniai, lydimi Sutvirtinimo tėvų, artimųjų, mokytojų, rinkosi į maldos namus.

Sutvirtinimas priimamas tik kartą gyvenime, todėl šiam žingsniui mokinius atsakingai ir nuoširdžiai ruošė tikybos mokytoja Danutė Bielskienė. Sutvirtinimo sakramentas specialiosios mokyklos mokiniams teikiamas tik jiems vieniems skirtą dieną ir vyskupas atvyksta į Skaudvilę tą dieną tik dėl jų.
Šių metų šventė mokiniams ir jų artimiesiems išskirtinė, nes Sutvirtinimo sakramentą  teikė neseniai vyskupu paskirtas Linas Vodopjanovas. Tai pats jauniausias vyskupas ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.
Visus susirinkusius įstaigos steigėjo vardu atvyko pasveikinti ir linkėjo sėkmės Tauragės rajono vicemeras Silverijus Statkus. Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys Darius Petrošius nuoširdžiai padėkojo Sutvirtinimo sakramentą mokiniams suteikusiam Jo ekscelencijai Linui Vodopjanovui už gražių tradicijų, pradėtų vyskupo Jono Borutos, pratęsimą ir puoselėjimą, pasveikino vaikus, jų tėvelius ir Sutvirtinimo tėvus šios gražios šventės proga. Skaudvilės specialiosios mokyklos direktorius Rolandas Beišys visos mokyklos bendruomenės vardu išreiškė didžiulę pagarbą Jo ekscelencijai vyskupui Linui Vodopjanovui už skirtą dėmesį  mokyklos mokiniams, jų artimiesiems, padėkojo Skaudvilės parapijos klebonui Gintarui Lengvinui už nuolatinį rūpestį mūsų vaikučiais, šiltą bendravimą bei tarpusavio supratimą.
Šventės pabaigoje Jo ekscelencija vyskupas Linas Vodopjanovas, klebonas Gintaras Lengvinas ir Skaudvilės specialiosios mokyklos direktorius Rolandas Beišys apgailestavo, kad Sutvirtinimo šventėje negalėjo dalyvauti Tauragės rajono meras Pranas Petrošius. Jie paprašė gerb. Dariaus Petrošiaus perduoti merui praėjusio gimtadienio puokštę ir palinkėjo jam sveikatos, stiprybės ir kuo greičiau pasveikti.
                             

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija