18 Vasaris 2020, Antradienis

 

Pirmas
 

Lomių kultūros namų salė seniai  bebuvo regėjusi tokio gausaus klumpių sunešimo! Suėjo  daug lomiškių, suvažiavo ir  svečių - Vaitimėnų bendruomenės saviveiklininkai   su savo šaunia kapela ir puikiu moterų ansambliu.  Atvyko ne tuščiomis – su gardaus kugelio puodu!

Vakaronėje trankiai griežė  grupė bandonininkų iš „Velnio tuzino“!  Vakarą vedė kultūros namų šeimininkė  Lijana Kiltinavičienė .  Stalai buvo nukrauti susineštomis  vaišėmis, o gera nuotaika liejosi per kraštus. Skambias dainas  sutartinai traukė Vaitimėnų moterys, joms pritarė ir plojo visi salėje sėdėjusieji. Sveikinimo žodį tarė bendruomenės pirmininkė Elena Bazinienė, džiaugėsi gausiu lomiškių dalyvavimu, dėkojo svečiams, linkėjo iki soties prisišokti, prisišėlti, kad keturias savaites rimtyje galėtume  laukti Gerosios Naujienos – kūdikėlio Jėzaus gimimo šventės.

 Daina keitė dainą, šokis šokį.  Griežikai braukė devynis prakaitus. O kai visos kapelos susijungė (vaitimėniškiai, lomiškiai Algimantas Ramanauskas ir Onutė Jakienė, tauragiškiai - Velnio tuzino griežikai) nuo šokėjų nugarų kilo smagus garas!

 Kokia Advento vakaronė be senovinių šokių!  Jų vakaronės dalyvius mokė ne tik žinovė Lijana, bet ir Lomių žemėje gimęs ir augęs Juozas Jakas , bandonininkės Onutės Jakienės vyras. Nereikėjo nieko raginti. Visi vaišinosi, šoko, dainavo, šėlo – visiems buvo smagu pabendrauti, sueiti būrin smagiai  pasilinksminti.

Bendruomenė dėkoja Lijanai Kiltinavičienei už smagią  vakaronę, svečių sukvietimą. Padėka   Algimantui ir Daliai Ramanauskams, padėjusiems gražiai paruošti salę renginiui. Dėkojame mūsų šauniajam fotografui Nerijui Žiurkui. Tai jo  dėka galime visiems parodyti smagios vakaronės Lomiuose akimirkas!

Bendruomenės informacija

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija