17 Spalis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Prieš keturis metus girdėjome daug pažadų, jog sukursime dar neregėtą skaidrumą ir viešumą, visų politinių jėgų suvienijimą bendram rajono labui, pagarbą ir pasitikėjimą vieni kitais. Ar tikrai viskas taip? Gaila, bet turime pripažinti, kad ne.

· Tebeturime įdarbinimą ne pagal kompetenciją, o pagal partinę liniją.

· Piniginiai priedai skiriami sau ir saviems, vien per 2018 metus tai padaryta net keturis kartus.

· Viešuosiuose pirkimuose pirkimai skaidomi į smulkesnius arba informacija skelbiama tik specialioje informacinėje sistemoje, idant išvengti didesnio viešumo.

· Savivaldybėje darbuotojai skundėžiasi dėl neigiamo psichologinio klimato, dėl taikomo mobingo.

· Akivaizdus atskirų verslo interesų propagavimas. Jei tu artimas – kelias asfaltuojamas prisidedant 30 proc., jei nelabai – teks prisidėti 50 proc.

Dvigubi standartai teikiant informaciją, o atsakymų nėra. Su žiniasklaida, kuri užduoda nepatogius klausimus, nebendraujama, o propagandinė retorika pateikiama tik per savus žiniasklaidos kanalus.

Žmogus turi jausti, kad Jis čia šeimininkas, čia Jo savivaldybė, kuri atstovauja Jo interesus, čia Jo ir Jo vaikų ateitis. Vietinės valdžios (savivaldos) vertikalėje – meras yra pagrindinė figūra. Nuo čia turi viskas ir prasidėti ir „nusileisti“ iki kiekvieno valdininko, o tiksliau TARNAUTOJO. Tik atviras, nuoširdus, kiekvieną žmogų girdintis meras gali to reikalauti ir iš kitų darbuotojų.

Esu pasiruošęs visus girdėti ir kalbėti visų tauragiškių vardu, nes savivaldą aš matau kaip gyvą instituciją, dirbančią visiems rajono žmonėms.

Video medžiaga

#PolitinėReklama parengta paties dalyvio ir skelbiama neatlygintinai.

Komentarai

 #
gaurės neniuja eiciu gyvenvietė nevaloma . gaures -eiciu keliukas nevalomas . į seniunije reikia bažiuoti pro kunigiškius .iš eičių.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija