23 Vasaris 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Balandžio 29 dieną Tauragėje, ,,Bastilijos‘‘ sporto komplekse, vyko ketvirtasis, baigiamasis, Lietuvos badmintono taurės Bj ir Cj grupių varžybų etapas. Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos badmintonininkai ypač sėkmingai pasirodė Cj grupėje. Susumavus trijuose turuose pasiektus aukščiausius rezultatus, paaiškėjo, kad seserys Vakarė ir Vykintė Trakšelytės, dvejetų varžybose surinkusioms po 30 taškų, užėmė pirmąją vietą ir iškovojo Lietuvos taurę.

Ketvirtajame ture tauragiškiai badmintonininkai daugiausia prizinių vietų laimėjo Cj grupėje. Vaikinų vienetų varžybose Dovas Genys pusfinalyje susikovė su vilniečiu R. Grigaliūnu, deja, atkaklų susitikimą pralaimėjo. Bet ši nesėkmė jo nepalaužė. Kovoje dėl trečiosios vietos tauragiškis 3:0 nugalėjo A. Juknevičių iš Raseinių. Vaikinų dvejetų varžybose tauragiškiai Deinoras Gudavičius ir Dovas Genys pasiekė finalą, bet jame turėjo pripažinti Vilniaus CBC klubo atstovų pranašumą.

Merginų dvejetų varžybose kovojo penkios poros. Tauragiškės Vakarė ir Vykintė Trakšelytės, pralaimėjusios tik vieną susitikimą, užėmė antrąją vietą.

Bj grupėje tauragiškiai nepasižymėjo. Tik Rokas Jokubaitis pakilo aukščiausiai - tarp 13 dalyvių užėmė šeštąją vietą.

Susumavus iš keturių turų trijuose pasiektus geriausius rezultatus, džiaugsmu tryško seserys Vakarė ir Vykintė Trakšelytės, kurios laimėjo Lietuvos taurę. Be to, Vykintė, merginų vienetų varžybose surinkusi 54 taškus, bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą, o Vakarė su 40 taškų liko šeštoje vietoje. Vaikinų vienetų varžybose Dovas Genys, trijuose turuose laimėjęs aukštas vietas, pelnė 54 taškus ir bendroje įskaitoje liko trečias, o Deinoras Gudavičius su 39 taškais tenkinosi šeštąja vieta.

Nuotraukoje: visą sezoną Lietuvos taurės varžybose puikiai žaidę (iš kairės) Dovas Genys, Deinoras Gudavičius, Vakarė ir Vykintė Trakšelytės.

Jono Šilerio nuotrauka

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija