21 Spalis 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Irina SADAUSKIENĖ

Abi Tauragiškių „komandos“ save reprezentavo bendruose paviljonuose. Turizmo informacijos centras prisistatė jungtiniame visos Lietuvos turizmo informacijos centrų stende, o Tauragės krašto muziejus – Muziejų asociacijos stende.
Teigti, kad tauragiškių pristatoma informacija apie Tauragės rajono turizmo, sporto ir kitus lankytinus objektus būtų išskirtinė – negalėčiau. Jie buvo tokie pat, kaip ir daugelio rajonų. Žinant, kokiomis lėšomis disponuojama besiruošiant brangiausiais Europoje paviljonais garsėjančiai parodai, reikia tik pasidžiaugti, kad Turizmo informacijos centras turėjo galimybę pristatyti mūsų rajoną. Tuo tarpu Tauragės karšto muziejus specialiai šiai parodai nebuvo gavęs nei lito, tad vyriška muziejaus darbuotojų komanda sukosi kaip galėjo – paruošė pristatymą apie muziejų, jo organizuojamus renginius, parodas, ekspozicijas, lankstinukų ir knygų apie Tauragės kraštą.
Turizmo informacijos centro stendas buvo gerokai gausesnis. Čia lankytojai buvo supažindinami su mūsų rajono poilsiavietėmis, lankytinomis vietomis. Kartu su Turizmo informacinio centro darbuotojomis atvykusi Pagramančio regioninio parko lankytojų centro administratorė Rita Krompalcienė pasidžiaugė, kad regioninis parkas gavo finansavimą naujiems leidiniams apie parką, tad parodoje turi ką parodyti.
Tauragės turizmo informacijos centro vadovė Virginija Jankevičienė sakė, kad parodoje pristato visą tokią pat informaciją, kaip ir TIC lankytojams, tiesa, prieš parodą dar atsispausdino pagal galimybes, t.y. spausdintuvu – daugiau įvairesnių lankstinukų.
Pirmąją parodos dieną moterys pasakojo, kad lankytojus ypač domino informacija apie Taurų nuotykių parką, kelionių vandeniu maršrutai.
Tauragės rajonas „Vivattur“ parodoje dalyvauja nuo 2005 metų. Pirmą kartą jis buvo pristatytas dar kai nebuvo net įkurtas Turizmo informacijos centras, o vienerius metus teko praleisti dėl lėšų stygiaus.
Gerokai solidžiau greta visų kitų rajoninių stendų atrodė tik keleto – iš turizmo gyvenančių - miestų ir rajonų stendai. Vilnius, Birštonas, Druskininkai, Palanga, Neringa ir Anykščiai – dideli parodos plotai, vaišės parodos lankytojams. Nemažos sumos, išleistos informaciniams leidiniams, kartais netgi nepigios dovanos čia pat organizuotose loterijose (ir net ruletėje), šiems miestams atsipirks gana greitai.
Viena didžiausių ir brangiausių turizmo parodų Europoje šiemet pritraukė ne itin daug lankytojų. Teigiama, kad tai Kaziuko mugė, šėlusi ir šurmuliavusi šį savaitgalį Vilniaus centre, nuviliojo parodos lankytojus. Kiek tiesos tame – nežinia? „Vivattur“ parodoje tenka lankytis ne pirmą kartą ir susidarė toks įspūdis, kad šį kartą paroda nebeįdomi net ir patiems jos dalyviams. Jei įvairių šalių stendai anksčiau traukte traukdavo savo įvairove, spalvomis, informacijos gausa ir net... kvapais, šį kartą net kai kuriuose stenduose dalijama medžiaga buvo.... 2009 metų.
Pasidžiaugiau, kad kaimynai latviai „okupavo“ vos ne pusę parodos ploto – ir ne šiaip murksojo pasidėję vieną kitą lankstinuką, o pasakojo apie naujausius ir pigiausius (kas šiuo metu labai aktualu) kelionių maršrutus. O juk mums Latvija – pašonėje, tad gauta informacija tikrai pravers.

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija