2 Balandis 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Irina SADAUSKIENĖ

Renginio organizatorius Tauragės kultūros centro metodininkas – akompaniatorius Ramūnas Styra sakė, kad mintis organizuoti krikščionišką ekumeninį renginį jam buvo priimtina, nes  kiek anksčiau jam yra tekę dirbti Kauno arkivyskupijoje, kur organizuojama nemažai dvasinių renginių.

- Norėjosi, kad šis renginys būtų kiek įvairesnis ir iš muzikologinės pusės, kad nuo scenos skambėtų ne tik įprasta klasikinė bažnytinė muzika, kuri aprobuojama vyskupų, bet juk bažnyčioje gali skambėti ir populiarioji muzika, ir repas. Gal dėl muzikos stilių, skambėjusių festivalyje, įvairumo ir pavadinome savo renginį „Gyvenimo mozaika“.

Šiemetiniame koncerte sulaukta daugiau nei šimto atlikėjų iš įvairių Lietuvos vietovių. Ramūnas Styra be galo dėkingas Tauragės verslininkams, parėmusiems naują ir nežinomą renginį, be jų paramos būtų buvę sunku sukviesti tiek svečių į festivalį, juolab, kad paramos iš poros valstybinių kultūros paramos fondų nepavyko gauti.

Pirmojo festivalio organizavimo patirtis ir svajonės Ramūną Styrą gena jau į kitus metus, nes tikimasi organizuoti jau tarptautinio lygio renginį.

- Kad tik tauragiškiai pamėgtų tokius koncertus, norėtųsi, kad daugiau jaunų žmonių išgirstų dvasingą muziką, kuri, kaip minėjau, gali būti be galo įvairi.

Ir pats muzikas kloja pamatus dvasiniam jaunimo tobulėjimui – nuo praėjusių metų rudens dirba su jaunimo vokaliniu ansambliu „Jaunystė“, kur skamba įvairių stilių, tačiau „gyva“ muzika.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija