17 Spalis 2019, Ketvirtadienis

Pirmas

Spalio 17 dieną Raseiniuose vyko badmintono turnyras, skirtas šio miesto Kūno kultūros ir sporto centro 50-mečiui, kuris oficialiai bus minimas spalio 30 dieną, pažymėti. Dalyvavo 44 badmintonininkai, gimę 2002 metais ir jaunesni. Tarp jų žaidė šešiolika Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos ugdytinių. Jie pasirodė gerai – laimėjo tris taures ir devynis medalius.

Net dvi taures iškovojo labai perspektyvi badmintonininkė devynerių metų amžiaus Viltė Paulauskaitė. Ji visas varžoves nugalėjo mergaičių vienetų varžybose ir su Roku Jokubaičiu pirmi buvo mišrių dvejetų varžybose. Be to, Viltė ir Vakarė Trakšelytė antros liko mergaičių dvejetų varžybose. Trečiąją vietą ir bronzos medalius laimėjo Skaiva Sutkaitytė ir Vykintė Trakšelytė.

Berniukų vienetų varžybose tauragiškiai tarp prizininkų nepateko. Tarp 30 dalyvių R. Jokubaitis užėmė šeštąją vietą, o Matas Liorančas – septintąją vietas. Šie tauragiškiai trečiosios vietos medalius laimėjo berniukų dvejetų varžybose.

Badmintono treneris J. Šileris šiame turnyre ,,apšaudė‘‘ dar tik šiek tiek daugiau nei mėnesį šio žaidimo besimokančius Deinorą Gudavičių, Igną Laucių, Vilių Zaicą, Kristupą Andriukaitį, Godą Stašinskaitę. Labai azartiškas buvo antrus metus treniruotes lankantis septynerių metukų Armandas Lukošaitis. Nors jų  žaidime dar labai trūksta technikos, taktinio mąstymo, bet visi trykšte tryško energija, noru nugalėti varžovus. ,,Prašiau šių savo auklėtinių vadovautis olimpiniu principu – svarbu dalyvauti varžybose, - patenkintas kalbėjo J. Šileris. – Tik būnant motyvuotiems, daug dirbant treniruotėse ir siekiant užsibrėžto tikslo, galima tikėtis gerų rezultatų. O sektinų pavyzdžių tarp mūsų badmintonininkų jie tikrai turi nemažai‘‘.