11 Gruodis 2019, Trečiadienis

 

Pirmas
 

Tauragės rajono bibliotekoms ir švietimo bei ugdymo įstaigoms jau išdalintos Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ knygelės. Tai jubiliejinė – penktoji, „Vaikų bibliotekėlė“, kurią sudaro 9 naujos lietuvių kurtos knygelės vaikams. Knygų rinkinius minėtų įstaigų atstovams įteikė Lietuvos Respublikos Seimo narė Aušrinė Norkienė.

Jaunieji skaitytojai bibliotekose nuo šiol ras tokias knygeles kaip Živilės Miežytės „Vilniaus Vilnius“, Aušros Raugaitės „Tik ateinantys žodžiai“, Aido Jurašiaus „Pypas ir jo nutikimai“, Elenos Launikonytės „Pelėnas, varlėnas ir Boboo“, Rūtos Montvilaitės „Septyni paukščių įstatymai“, Kazio Sajos „Peštukai ir nykštukai: kam pasaka, o kam teisybė“, Stepo Zobarsko „Brolių ieškotoja“...

Labdaros ir paramos fonas „Švieskime vaikus“ įkurtas 2013 m. Fondo tikslas – didinti knygų pasiekiamumą visiems Lietuvos vaikams, populiarinti skaitymą, supažindinti su lietuvių autorių knygomis, taip skatinant lietuvybę. Geriausios lietuvių autorių vaikiškos knygos komisijos atrenkamos į „Vaikų bibliotekėlę“, fondo lėšomis išleidžiamos daugiau kaip 13 tūkstančių egzempliorių tiražu ir dovanojamos visoms Lietuvos mokykloms, darželiams, vaikų ligoninėms, bibliotekoms, vaikų globos namams, bendruomenėms ir kitur, kur jų laukia mažiausieji.

Renginio metu Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešajai bibliotekai Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga padovanotos net 42 tomų knygų serija „Lietuvių literatūros lobynas. XX amžius“. 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija