18 Sausis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Artimiausiu metu Tauragėje ant dar daugiau visuomeninės ir gyvenamosios paskirties pastatų stogų bus įrengtos fotovoltinės elektrinės. Tarybai vieningai pritarus, teikiamos paraiškos dėl šių įrenginių įsigijimo ir įrengimo finansavimo.

Įgyvendinant projektą „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimas visuomeninės ir gyvenamosios (įvairių socialinių grupių asmenims) paskirties pastatuose”, saulės fotovoltinės elektrinės jau sėkmingai įrengtos ir baigiamos įrengti ant 7 rajono biudžetinių įstaigų pastatų stogų.

Sumažėjusiomis energijos sąnaudomis ir išlaidomis už elektrą, sumažėjusiu neigiamu poveikiu aplinkai jau galis džiaugtis Tauragės rajono savivaldybės administracija, Tauragės lopšelis-darželis „Žvaigždutė“, Tauragės r. Žygaičių gimnazija ir Tauragės „Šaltinio“ progimnazija.

Pagal Klimato kaitos specialiosios programos priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimas visuomeninės ir gyvenamosios (įvairių socialinių grupių asmenims) paskirties pastatuose“ įrengti, teikiamos paraiškos dėl finansavimo ir ant Tauragės ligoninės, Tauragės lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“, Tauragės socialinių paslaugų centro, Vaikų globos namų „Šaltinėlis“, Tauragės Žalgirių gimnazijos, Tauragės Aušros progimnazijos, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos, Tauragės kultūros centro, Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos stogų fotovoltinėms elektrinėms įrengti.

Savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija