5 Balandis 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Visoje šalyje šią savaitę vyksta renginiai, skirti kovai su patyčiomis. „Šaltinio“ pagrindinė mokykla, kuri nuo praėjusių metų rudens dalyvauja patyčių prevencijos programoje „Olweus International“ be visų kitų renginių, vykdomų šią savaitę, organizavo ir kiek neįprastas futbolo varžybas. Antradienio vakare mokyklos sporto salėje futbolo rungtynėse susitiko mokiniai su savo tėveliais. Komandas sudarė po 9 žaidėjus. Vaikai stengėsi nenusileisti tėvų komandai, o pastarieji, prisiminę savo vaikystės akimirkas, šiam žaidimui skyrė visas savo jėgas. Todėl, kaip dažniausiai ir būna, kai žaidimo aikštelėje susiduria lygios savo pajėgumu komandos, nugalėjo draugystė.
Visiems futbolo žaidėjams buvo įteiktos mokyklos padėkos, o Lietuvos futbolo federacijos Tauragės apskrities prezidentas Sigitas Jukna mokyklai, organizavusiai varžybas, padovanojo du futbolo kamuolius.
Anot Sigito Juknos, per jo dvylikos metų veiklą apskrities futbolo srityje, tai pirmas toks atvejis, kai bendrojo lavinimo mokykloje organizuojamos vaikų ir tėvų futbolo varžybos. Jis išreiškė viltį, kad tokios varžybos vyks dažniau.
Pasak varžybų organizatorių - kūno kultūros mokytojų Loretos Totilienės ir Marinos Cariovos, tėvai buvo labai patenkinti tokia bendravimo su vaikais forma ir prašė organizuoti daugiau bendrų sportinių varžybų.

„Tauragiškių balso“ informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija