22 Birželis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

Nuo rugsėjo pirmos dienos „VDU Verslo praktikų centras“ kartu su Tauragės rajono savivaldybe kviečia 10-12 klasių moksleivius ir studentus registruotis į verslumą skatinančią iniciatyvą – „Creativity LAB“.

Tauragėje inicijuojamas projektas yra skirtas praktiškai ugdyti jaunimo verslumo kompetencijas, naudojant pasaulyje plačiai taikomas metodikas ir analizuojant realius miesto, rajono, verslo bei asmeninius iššūkius. Rajono moksleiviai ir studentai kviečiami prisidėti prie Tauragės įvaizdžio gerinimo ir verslumo plėtojimo, bendradarbiaujant su patyrusiais savo sričių ekspertais, mokslo ir verslo įmonių atstovais bei asmeniniais mentoriais. Pagrindinis iniciatyvos tikslas – ugdyti jaunimo realius praktinius įgūdžius bei paskatinti juos kurti savo aplinkoje.

Mokymų programą organizuojantis VDU Verslo praktikų centras aktyviai bendradarbiauja su daugiau nei 60 užsienio ir Lietuvos verslo įmonių. Tris mėnesius truksiančio kurso metu rajono studentai  ir moksleiviai vykdys aktyvias komandines užduotis, dalyvaus intensyvių mokymų pagrindu organizuojamose ir verslumo kompetencijų tobulinimą skatinančiuose renginiuose, įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse bei semsis patirties  iš patyrusių ekspertų – verslininkų, reklamos agentūrų, technologijų, kultūros centrų, telekomunikacijų ir kitų sričių įmonių atstovų.  

„Creativity LAB“ platformos įgyvendinimas prasidės šių metų rugsėjo mėnesį ir tęsis iki 2018 m. gegužės. Proceso metu bus ugdomos šešios pagrindines verslumo kompetencijos: kūrybiškumas, komandinis darbas, ryšių mezgimas, savęs vertinimas, veiklumas ir problemų sprendimas.

Registracijos anketa: http://bit.ly/2iGr8Xv.

Daugiau informacijos:

tinklapyjeFacebook paskyroje arba el. pašto adresu: info@verslopraktikos.lt.

Komentarai

 #
Socialistinės santvarkos metais Lietuvoje visos iniciatyvos-kaip ir parduotuvės-turėjo lietuviškus pavadinimus.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation