7 Balandis 2020, Antradienis

 

Pirmas
 

Kaip ir kiekvienais metais baigiantis vasarai ir prasidedant rudeniui suintensyvėja eismas, padaugėja nepilnamečių eismo dalyvių, nes po atostogų grįžta darželinukai, moksleiviai, studentai į savo mokymosi įstaigas.

Didelis rūpestis ir atsakingumas dėl saugumo tenka policijos pareigūnams. Po vasaros atostogų sugrįžę moksleiviai būna išsiblaškę ir atpratę nuo intensyvaus eismo sąlygų. Vairuotojai raginami būti itin atidūs, ypač važiuojant pro mokyklas ar ikimokyklinio ugdymo įstaigas.

Visgi pirmąją rugsėjo savaitę policijos pareigūnų didžiausias prioritetas bus vaikų saugumas. Pareigūnų pajėgos bus išsidėsčiusios prie pėsčiųjų perėjų ir judriausiose miesto teritorijose, mokslo metų pradžios šventės dieną ir pirmosiomis rugsėjo dienomis užtikrins viešąją tvarką ir pasirūpins gyventojų saugumu.

Policijos pareigūnai atidžiai stebės viešas jaunimo pamėgtas susibūrimo vietas ir užtikrins, kad moksleiviai nevartotų svaigalų ir netrikdytų viešosios rimties. Kaip ir kiekvienais metais, eismo saugumą užtikrins prie pagrindinių perėjų patruliuojantys policijos pareigūnai.

Taip pat primename ir prašome tėvelių būti geru pavyzdžiu savo vaikui. Rodyti jiems, kaip atsakingai ir sąmoningai dalyvauti eisme, kad saugos diržas nėra priešas, kad šviesą atspindintis atšvaitas pėsčiąjį padaro labiau matomu kelyje, kad pėsčiųjų perėja saugiausia vieta pereiti kelią, kad mobilusis telefonas, ausinukai ar kitos priemonės blaško dėmesį ir tai nėra saugu einant per pėsčiųjų perėją, šaligatviu ar kelkraščiu.

Linkėdami, kad šventinės nuotaikos netemdytų nemalonūs incidentai, policijos pareigūnai ragina visus eismo dalyvius atsakingai elgtis kelyje, gerbti visus eismo dalyvius ir būti kantriems.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija