12 Gruodis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Policija DAR KARTĄ primena gyventojams būti atidesniems ir neatskleisti nepažįstamiems asmenims savo vardo, pavardės, asmens kodo, konfidencialių elektroninės bankininkystės duomenų ar kitos svarbios informacijos, nes kiekvienu atveju sukčiai jais gali pasinaudoti.

Šiuo metu ypatingai mūsų krašte paplito sukčiavimo būdas, kai sukčius skambina senyvo amžiaus asmenims, prisistato kaip policijos įstaigoje dirbantis pareigūnas ir informuoja, kad senjorė/as namuose galimai laiko padirbtus grynus pinigus, kuriais vėliau atsiskaito už paslaugas. Susitaria, kada ateis į namus patikrinti ten esamų banknotų. Kiekviena situacija baigiasi taip pat… Patiklūs senoliai lieka apgauti ir patyrę nuostolius. Taip nutiko ir moteriai, gim. 1936 m., kuri atsiliepusi laidiniu telefonu bendravo su vyru, kuris prisistatė esantis policijos pareigūnu atliekantis padirbtų pinigų tyrimą, esą jos namuose gali būti padirbtų pinigų. Atvykęs pas senolę, paėmė 650 eurų ir pasišalino iš buto. Senolės patiklumas jai pridarė nuostolių.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai primena visuomenei, kad pareigūnai į namus nevaikšto ir nereikalauja pinigų nei dėl neva įvykusių nelaimių, nei tikrina ar namuose saugomi pinigai yra padirbti. Taip pat policijos pareigūnai neskambina ir neprašo pateikti telefonu banko prisijungimo kodų ar kitų asmeninių finansinių duomenų, nesurašinėja santaupų.

Kiekvienu atveju, kilus įtarimams ar sulaukus įtartino skambučio ir vis abejojantiems informacijos tikrumu, visada kreipkitės į policiją ar skambinkite tel. Nr. 112 arba 8 700 60000.

Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė

Greta Kęsminaitė

 

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija