14 Gruodis 2019, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Balandžio mėnesį Pilies menėse startuoja kultūrinis projektas „Kultūros muitinė“, kuriam finansavimą skyrė Kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė. Projektas vyks net septynis mėnesius.

Renginių idėjinė amplitudė siekia nuo kulinarinio paveldo tyrinėjimų iki perkusijos meistrų improvizacijų, teatralizuotų, žiūrovus įtraukiančių istorinių performansų, pateisinsiančių „Kultūros muitinės“ vardą. Pilies rūsiai jau seniai yra tapę netradicine istorijos ir patirčių mainų vieta, o 2019 metais čia tauragiškiams ir miesto svečiams bus pristatomi įvairūs kultūriniai renginiai.

Projektu siekiama  išsaugoti ir atskleisti paveldo objekto savybes bei sudaryti prielaidas kultūrinio turizmo vystymui ir lankytojų srautų didinimui, pritaikyti kultūros paveldo objektą edukacinėms, kultūrinėms, ekonominėms, socialinėms ir kitoms bendruomeninėms reikmėms, kurti naujas veiklas, įtraukti įvairias vietos, kūrybines bendruomenes, padidinti ne tik Tauragės rajono bet ir visos Lietuvos gyventojų susidomėjimą kultūros paveldu.

Balandžio 9 d. 17 val. Paskaita „Pesachas – laisvės ir pavasario šventė arba su kuo valgomi macai“ ir degustacija.

Paskaitą veda socialinių mokslų specialistė, gidė po žydišką Vilnių, Izraelio ir Rytų Europos žydų virtuvės žinovė Laurina Todesaitė.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija