22 Kovas 2019, Penktadienis

 

Pirmas
 

Balandžio 10 dieną savivaldybėje vyko savivaldybės vadovų ir seniūnų pasitarimas seniūnijoms aktualiais klausimais. Pasitarime dalyvavo savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, mero pavaduotoja Virginija Eičienė, administracijos direktorius Modestas Petraitis, pavaduotojas Vytautas Navickas, Batakių, Gaurės, Lauksargių, Mažonų, Skaudvilės, Tauragės, Tauragės miesto ir Žygaičių seniūnijų seniūnai, savivaldybės administracijos kai kurių skyrių vedėjai.

Pasitarimo metu buvo aptarti seniūnijoms šiuo metu svarbūs klausimai – dėl gatvių duobių taisymo seniūnijų gyvenvietėse, miesto gatvėse, kelių žvyravimo, smėlio valymo nuo gatvių, želdynų, želdinių apsaugos ir priežiūros komisijos darbo, sunkiasvorių transporto priemonių daromos žalos keliams, lauko kelių taisymo kaimuose, kelių remonto sodininkų bendrijose, medžių pjovimo kapinėse, prie gyvenamųjų bei visuomeninės paskirties pastatų ir kt. klausimai.

Kaimo reikalų skyriaus vedėja Ramutė Noreikienė pateikė informaciją dėl pasėlių deklaravimo, kuris prasidės balandžio 16 dieną, nepalankių ūkininkauti teritorijų Žygaičių, Lauksargių, Batakių ir Gaurės seniūnijose žemės ekonominio balo pasikeitimo, kompensacijų mokėjimo už iššalusius arba numirkusius pasėlius ir kt. klausimais..

Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Šarūnė Beitaitė informavo seniūnus apie kasmetinę visuotinę aplinkos tvarkymo akciją DAROM – galimybę registruotis ir dalyvauti akcijoje, surinktų šiukšlių išvežimą.

Mažonų seniūnas Jonas Samoška informavo apie balandžio 12 dieną Tauragėje vyksiančią Kėdainių, Raseinių, Kelmės ir Tauragės seniūnų sueigą, kurioje dalyvaus ir savivaldybių vadovai.

Pasitarimo metu savivaldybės vadovai ir seniūnai aptarė bei diskutavo ir kitais su seniūnijų veikla susijusiais  svarbiais klausimais.

Inesa Vaigauskienė Kultūros skyriaus vyr. specialistė

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija