2 Balandis 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Kristina NEVELKIENĖ
 

Iš pat ryto, dar neprasidėjus pamokoms, aštuntų klasių mokiniai visiems mokytojams įteikė savo sukurtus lankstinukus, skirtus Žemės dienai atminti.
Po pamokų visus susirinkusius aktų salėje pasveikino renginio vedėjai Melita, Ignotas, Greta ir Laura. Jie priminė savo bendraamžiams, kodėl kasmet minima Pasaulinė žemės diena, kalbėjo apie globalias problemas, ypač žolės deginimo žalą, patarė, kaip kiekvienas gali prisidėti prie aplinkos gražinimo ir išteklių tausojimo bei gamtos apsaugos.
Renginio organizatorės biologijos vyr. mokytojos Rimos Lebrikienės kvietimu mokykloje lankėsi Šilinės girininkijos girininkas Bronislovas Ambroza. Jis pakvietė moksleivius į neakivaizdinę ekskursiją po Šilinės girininkiją. Mokiniai ekrane išvydo ne vieno fotografijos konkurso prizininko B. Ambrozos fotografijas, kuriose užfiksuoti vaizdai iš Šilinės girininkijos. Girininkas parodė vaikams, kokie gyvūnai gyvena jo prižiūrimuose miškuose. Jo fotografijose užfiksuoti ne tik girios puošmenos briedžiai, elniai, danieliai, įspūdingosios gervės, bet ir mažosios zylutės, meletos, net driežai, vorai, žiogai vabalai ir musės. Visi jie – neatsiejama miško dalis. Girininkas papasakojo, kokie pokyčiai vyksta gamtoje stojus pavasario lygiadieniui, kaip miškininkai rūpinasi visais miško gyventojais, kaip padeda jiems išgyventi šaltą žiemą, priminė, kokios pagalbos laukiama iš moksleivių.
Mokinius džiugino turininga renginio programa – 8b klasės mergaičių gitarų skambesys, solistės Virginijos Bartušytės dainavimas, įspūdingi šokėjų pasirodymai. Savo sukurtus šokius šoko 7c klasės mergaitės, mokyklos šokių konkurso antrosios vietos laimėtojos ir 8c klasės mergaitės – šokių konkurso nugalėtojos. Kiekvienas pasirodymas buvo palydėtas audringais plojimais.
Renginio pabaigoje jo organizatorė Rima Lebrikienė apdovanojo geriausių piešinių autorius. Pasak mokytojos, jų darbai bus siunčiami į Vilnių, į Jaunųjų gamtininkų centrą. Padėkos raštais buvo apdovanoti ir visi inkilėlius pagaminusieji moksleiviai. Paminėta, jog daugiausiai inkilų pagamino 10b klasės mokiniai. Paukščių namelius vaikai patikėjo girininkui Bronislovui Ambrozai, kuris pažadėjo pasirūpinti, kad visi jie pasiektų adresatus. Dalis inkilų buvo palikta šalia mokyklos esančio parko paukšteliams.

Komentarai

 #
Rima- šauni mokytoja. Turi ir idėjų ir pati jas sugeba įgyvendinti.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija