21 Spalis 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Kovo 28 d. Pagramančio regioninio parko lankytojų centre duris atvėrė moderni, šiuolaikiška ir informatyvi ekspozicija. Čia galima rasti visą reikalingą informaciją apie parko vertybes, lankomus objektus, turistinius maršrutus ir kt.

Prieš pakviesdamas apžiūrėti ekspoziciją, laikinai Pagramančio regioniniam parkui vadovaujantis Sigitas Mėlinavičius gausiai susirinkusiems svečiams trumpai pristatė centro veiklą, naująją ekspoziciją, kurioje galima virtualiai pamatyti ne vieną įamžintą regioninio parko objektą.

Iškilmingai perkirpus atidarymo juostą, svečiai tarė sveikinimo žodžius, dėkojo už gražias iniciatyvas ir spartų žengimą į naujas erdves.

„Nuo čia turėtų prasidėti regiono gamtos ir kultūros vertybių pažinimas“, - teigė susirinkusius pasveikinęs Saugomų teritorijų tarnybos vadovas Albertas Stanislovaitis,- Pagramančio regioninio parko Lankytojų centro ekspozicija yra bendras šio centro ir Tauragės rajono savivaldybės darbo vaisius. Kai yra susikalbėjimas, atsiranda ir galimybių ir finansinių išteklių.“

Lankytojų centras – tai naujas ir atraktyvus objektas, kuriame be vaizdingiausių maršrutų, parko vaizdų, bus galima pažinti gyvūnus, drugelius, medžius, sužinoti apie garsias krašto asmenybes, kultūros paveldo objektus. Pagramančio regioninio parko Lankytojų centrą rasite Malūno g. 2, Ringių k., Tauragės raj.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija