23 Vasaris 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Antradienį  Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau VSAT)  Pagėgių rinktinėje surengtą paplūdimio tinklinio turnyrą atidarė ir susirinkusiesiems sveikinimo žodį tarė Pagėgių rinktinės vadas Rimantas Timinskis. Paplūdimio tinklinio turnyre dalyvavo rekordinis skaičius komandų, 18 vyrų ir 5 moterų komandos. Pernai tokiame turnyre dalyvavo 16 vyrų ir 6 moterų komandos.

Į paplūdimio tinklinio turnyrą susirinko tinklininkai iš  visų  VSAT Pagėgių rinktinės užkardų, kitų rinktinės padalinių.  Kai kurios Pagėgių rinktinės užkardos bei skyriai atsiuntė net po kelias komandas. Turnyre, kovėsi veteranais pasivadinę, Pagėgių rinktinės vado pavaduotojas Gintautas Šarauskas ir  buvęs Pagėgių rinktinės pareigūnas, dabar  Pagėgių savivaldybės Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius. 

 Vyrų komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius. Varžybos vyko rato sistema.  Buvo žaidžiami du setai iki 11 taškų, esant ne mažesnei kaip 2 taškų persvarai. Atkrentamosiose varžybose nugalėjusios komandos ir patekusios tarp keturių geriausiųjų kovojo pusfinaliuose dėl patekimo į finalą.

Moterys iš Plaškių, Bardinų, Rociškių užkardų, Kriminalinės žvalgybos,  Štabo Bendrųjų reikalų skyrių tinklininkės žaidė atskirai pagal tas pačias taisykles.

Po kovų pogrupiuose paaiškėjo, kas rungsis dėl prizinių vietų. Aiškintis, kas iš vyrų komandų verti trečios vietos, prie tinklo susitiko Sienos kontrolės skyriaus tinklininkai (Ramūnas Ignašius ir  Antanas Musvydas)  ir  Bardinų užkardos komanda  (Paulius Jacyna ir Giedrius Kinderis).  Po įtemptos kovos pergalę  išplėšė Bardinų  užkardos  vyrai. Beje, pernai jie puikavosi  paplūdimio tinklinio čempionų vardais.

Dėl čempionų vardo šiemet  varžėsi ir didžiausia turnyro sensacija tapo Kudirkos Naumiesčio ir Kybartų užkardų dvikova.   Kudirkos Naumiesčio užkardos komandai atstovavo Gintaras Vaitkus ir Dovydas Galinaitis, o Kybartų užkardai -  broliai Žydrūnas ir Deividas Aželskai.   Tik gegužės 1 d. prie Pagėgių rinktinės prisijungę  kybartiškiai darniai ir  drąsiai skynė pergales atkrentamosiose varžybose, pusfinalio kovose.

Įtemptose  ir gražiose varžybose, gausiai sirgalių palaikomi šio turnyro naujokai, Kybartų užkardos tinklininkai,  minimalia persvara  iš puikiai žaidžiančių  Kudirkos Naumiesčio  užkardos komandos vyrų atėmė pergalę ir iškovojo turnyro nugalėtojų vardus.

Tarp moterų vyko taip pat gražios ir įtemptos kovos.  Dėl trečios vietos paplūdimio aikštelėje  susirungė Kriminalinės žvalgybos skyriaus  ( Inga Mišeikytė, Ingrida Slavinskaitė) ir   Bardinų užkardos moterys  ( Solveiga Šveikauskaitė ir Inga Kuzmarskienė). Drąsesnį žaidimą demonstravo ir fortūna šįkart šypsojosi tinklininkėms iš Bardinų.

Dėl pliažo tinklinio čempionių titulo  šiemet varžėsi Štabo Bendrųjų reikalų skyriaus komanda, kurioje žaidė Lina Platūkienė , Rita Gečienė ir Plaškių užkardos merginos (  ).   Kaunantis dėl pirmos vietos aikštelėje virė tikra kova. Abiems komandoms reikėjo atiduoti daug jėgų, kad įrodytų savo pranašumą. Finale iki pat pabaigos neaišku buvo kas laimės, nei viena komanda nenorėjo atiduoti pergalės.  Lina Platūkienė  ir  Rita Gečienė, atstovaujančios  Štabo Bendrųjų reikalų skyriaus komandą įrodė, kad šiemet jos yra geriausios ir nusipelno čempionių vardo.

Varžybų čempionams taures, diplomus ir medalius įteikė  Pagėgių rinktinės vadas Rimantas Timinskis  ir  Pagėgių pasieniečių asociacijos pirmininkas  Vytautas Dabulskis. Beje, Pagėgių pasieniečių asociacija parėmė šį turnyrą, ir  visus turnyro dalyvius ir svečius vaišino Logistikos skyriaus darbuotojų iškeptais bulviniais blynais ir arbata.

 R. Timinskis  teikdamas apdovanojimus džiaugėsi, kad paplūdimio tinklinis populiarėja ir šis renginys Pagėgių rinktinėje tampa tradiciniu bei kasmet sulaukia vis didesnio skaičiaus dalyvių.

Rinktinės vadas  dėkojo ir įteikė suvenyrus  buvusiam Pagėgių rinktinės pareigūnui  Dainiui Maciukevičiui,  moksleiviui Kristupui Gružui  bei  Algirdui Šveikauskui  už pagalbą organizuojant  vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio turnyrą.

Viešųjų  ryšių vyresnioji  specialistė   Asta Šimkuvienė

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija