6 Balandis 2020, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Š. m. gegužės 31 d.– birželio 2 d. per Tauragę nuvilnijo renginių įvairove tauragiškius ir miesto svečius džiuginusi tradicinė Tauragės miesto šventė „Tauro ragas 2019“. 512-ąjį gimtadienį miestas šventė tris dienas. Šventinėje programoje - dešimtys kultūros ir sporto renginių bei kitų aktyvių veiklų, kurios vyko įvairiausiose miesto erdvėse.

Birželio 6 d. Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, administracijos direktorius Modestas Petraitis pakvietė Savivaldybės bei kitų atsakingų institucijų vadovus aptarti praėjusios miesto šventės renginius. Susitikime pirmiausia padėkota visų įstaigų vadovams, darbuotojams už bendrą darbą, geranoriškumą ir atsakomybę ruošiantis šventei ir jos metu. Pasidžiaugta, kad visų organizatorių dėka šventė buvo graži, įspūdinga ir įsimintina.

Jau ketvirtus metus iš eilės mūsų savivaldybėje miesto renginiai organizuojami be alkoholio. Kaip informavo miesto seniūnas, policijos pareigūnai, šventėje neužfiksuota jokių incidentų ar rimtesnių tvarkos pažeidimų. Sulaukta daug padėkų ir pagyrimų tiek iš tauragiškių, tiek iš miesto svečių.

„ Dėkojame visiems už bendrą darbą ir puikų rezultatą. Be jokios abejonės, tokios masinės šventės su gausybe renginių, dalyvių ir žiūrovų neįmanoma suorganizuoti be darnaus organizatorių susitelkimo, be glaudaus įvairių institucijų, organizacijų, įstaigų bendradarbiavimo, be nuolatinės rėmėjų pagalbos“, - įteikdamas visiems po atminimo dovaną, teigė rajono meras Dovydas Kaminskas.

Nuoširdžiai dėkojame šventės rengėjams ir organizatoriams, visiems, aktyviai dalyvavusiems šventiniuose renginiuose ir dovanojusiems sau bei kitiems teigiamas emocijas ir gerą nuotaiką.

Už gerą valią, pastangas padėkos žodžius tariame renginių koordinatoriams:„Europe Direct“ informacijos centro Tauragėje vadovei Isvaldai Aleknienei; Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ direktoriui Romualdui Vaitkui; Tauragės kultūros centro direktoriui Virginijui Bartušiui; Tauragės moksleivių kūrybos centro direktorei Jolantai Kazlauskienei; Tauragės sporto centras vadovui Gediminui Sakalauskui; Tauragės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorei Daivai Genienei ir biuro darbuotojoms; Ekstremalaus sporto atstovui Kristijonui Bartkui; Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorei Meilutei Parnarauskienei ir Vaikų literatūros skyriaus vedėjai Alinai Bagdonienei; Tauragės miesto seniūnijai; Tauragės r. sav. Kultūros skyriaus vedėjai Danutei Naujokienei ir skyriaus specialistams, šventinių renginių vedėjams.

Už saugumą ir operatyvų darbą miesto šventės metu nuoširdžiai dėkojame Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Tauragės apskrities VPK vadovams bei darbuotojams, Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotajam pėstininkų batalionui, Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Tauragės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, Tauragės rajono savivaldybės Priešgaisrinei tarnybai, už visokeriopą pagalbą organizuojant šventę – kultūros, sporto centro, savivaldybės ir seniūnijos darbuotojams, įmonių, mokyklų, darželių, neformalaus ugdymo įstaigų, nevyriausybinių organizacijų vadovams ir nariams, meno kolektyvų vadovams ir nariams, savanoriams, sporto varžybų organizatoriams, Tauragės  Švč. Trejybės parapijai, Tauragės liuteronų parapijai, šventinių renginių dalyviams.

Už miesto sutvarkymą, papuošimą šventei, švaros palaikymą jos metu ir po šventės, nuoširdžiai dėkojame Tauragės miesto seniūnijos viešųjų darbų darbininkams.

Už pa­gal­bą or­ga­ni­zuo­jant sklan­džią sve­čių vieš­na­gę dė­ko­ja­me de­le­ga­ci­jų pa­ly­do­vams ir ver­tė­jams, su sve­čiais bend­ra­vu­siems tauragiškiams. 

Padėka šventės  rėmėjams: UAB,,Klasmann-Deilmann Laukėsa, VšI Grunto Valymo technologijos, UAB Tauragės odontologijos centras, UAB Egersundnet,  UAB ,,Plungės lagūna", UAB ,,Altausta", UAB Bremena, UAB Biceda, UAB SDG, UAB Švytis, UAB Apastata, UAB Onija, UAB Benera, UAB Drenita, UAB Arto statyba,  UAB Solregis, UAB GBY, UAB RRST,  Simex, UAB Compensa Services, ADB Gjensidige, S. Janušo individuali įmonė, VŠĮ Bruneros, Alijošienės PKF Agava.

Informaciniams rėmėjams: laikraščiui „Tauragės žinios“, Tauragės radijui, UAB „Televizijos komunikacijos“.

Tariame padėkos žodžius šalies bei užsienio svečiams, savo apsilankymu pagerbusiems mūsų kraštą ir visiems tauragiškiams už draugiškumą, kultūringumą, gerą nuotaiką. Bendromis pastangomis sukūrėme įsimintiną šventę mūsų bendruomenei ir svečiams. Ačiū visiems už tai, kad šventinės dienos Tauragėje  buvo pilnos gražių akimirkų, nuoširdžių šypsenų ir gerų emocijų.

Ačiū, kad mylite Tauragę!

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija