20 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Tokį klausimą redakcijai pateikė „Tauragiškių balso“ skaitytoja, perskaičiusi miesto stenduose ir spaudoje platinamą reklamą apie penktadienį Tauragės vasaros estradoje vyksiančią vasaros dainų šventę. Mat skandalingai pagarsėjusi dainininkė Irma Jurgelevičiūtė čia pavadinta estrados ledi.

Pirmiausia šį mūsų skaitytojos klausimą pateikėme Kultūros centro direktoriui Virginijui Bartušiui, tačiau jis paaiškino, jog Tauragės kultūros centras nekuria tokių reklamų, ir jis nekompetentingas atsakyti į tokį klausimą. Patarė kreiptis į organizatorius arba reklamos kūrėjus.
Organizatorius toks klausimas prajuokino. Vėliau surimtėjęs vyriškas balsas kitame laido gale paaiškino:
- Dainininkė Irma Jurgelevičiūtė estrados ledi titulą užsitarnavo seniai. Jis duodamas ne pagal poelgius, o pagal nuopelnus Lietuvos estradai. Nemanau, kad jei žmogus kartą suklydo, galima nubraukti visus jo ankstesnius ir būsimus nuopelnus ir nepalikti galimybių pasitaisyti. Kodėl žmogų vertiname tik iš juodosios pusės? Juk kiekvienas klystame ir mokomės iš savo klaidų. Daugybė pasaulio garsenybių yra vienaip ar kitaip skandalingai pagarsėję, tačiau jų užsitarnautų titulų niekas neatima. Esu įsitikinęs, kad Irmos nuopelnai Lietuvos estradai nenuginčijami, ir ji yra verta estrados ledi titulo.
 

Kristina NEVELKIENĖ

Komentarai

 #
Klaidos klaidomis, bet vagis yra vagis. Net kalėjimai tokių neperauklėja.Galima suprasti bėdžių, kuris iš alkio vagia, bet pateisinti ne.
 
 #
nuopelnai Lietuvai??? Vagis visada - vagis.
 
 #
Tai jau tikrai!
 
 #
Juodina tik tie,kurie ir daro juodus darbus,o dainininkei sekmes!
 
 #
kurioje vietoje ji yra juodinama ir kas cia juodus darbus daro??? nemanai, kad nusisnekejai?
 
 #
Čia ne juodinimas, čia fakto konstatavimas. O faktas tai liūdnas, deja
 
 #
„snoras“ taip pat pavogė, o vadinosi metų geriausiu banku, taip kad...
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija