18 Sausis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Net ir tada, kai, rodos, visos šypsenos jau išdalintos, kai žinios, išmintis ir meilė jau perduota jauniems, tikro mokytojo širdis negali nurimti. Na ir kas, kad skambutis kviečia į pamoką jau ne juos, kitus... Jie visada išliks mokytojais - mylimais ir gerbiamais.
Jau šešiolikti metai gyvuojantis Mokytojų senjorų klubas Tauragėje žinomas savo prasmingu bendravimu, įdomiomis tradicijomis. Nenuilstantys šio klubo nariai nuolat dalyvauja įvairiose kelionėse, renginiuose, smagiai leidžia laiką susitikimuose. 
Lapkričio 22 dieną muzikos mokykloje vyko šio klubo popietė „Nesustabdoma laiko tėkmė“. Baigiantis metams, klubas nutarė pasveikinti gražius ir prasmingus jubiliejus švenčiančius savo draugus ir bendraminčius. Buvo gera ir malonu stebėti dvasingus garbaus amžiaus pedagogus, linksmai nusiteikusius, besišypsančius, pasitempusius. Į senjorų šventę sugužėjo daug svečių. Atvyko rajono meras Pranas Petrošius, Martyno Mažvydo pagrindinės mokyklos direktorius Vidas Misiūnas, Baltrušaičių pagrindinės mokyklos direktorė Lilija Tamašauskienė. Dalyvavo gausus būrys muzikos mokyklos mokinių ir mokytojų, šios mokyklos direktorius Robertas Kazlauskas.
Nuskambėjus švelniems fortepijono garsams, renginio vedėja, Moksleivių kūrybos centro direktorė Jolanta Kazlauskienė paskelbė šventės pradžią. Ji pakvietė visus susirinkusius ne tik pasiklausyti muzikos mokyklos mokinių ir mokytojų koncerto, pamąstyti apie visagalį nenumaldomai bėgantį laiką, bet ir pasveikinti jubiliejus švenčiančius senjorus. Pasinaudodamas šeimininko teise, pirmasis nuoširdžius sveikinimo žodžius Mokytojų senjorų klubui tarė Muzikos mokyklos direktorius Robertas Kazlauskas. Lapkričio mėnesį gimusią Genovaitę Rudienę sveikino Baltrušaičių pagrindinės mokyklos direktorė Lilija Tamašauskienė.
Daug gražių žodžių buvo pasakyta apie žinomas pedagoges, ilgametes mokyklų direktores Zitą Beržanskienę ir Leokadiją Judelienę. Lapkričio mėnesį  jos irgi švenčia savo jubiliejus, bet šventėje dalyvauti negalėjo. Paraginusi pasukti laiko ratą atgal, Jolanta Kazlauskienė į sceną pakvietė rugpjūčio mėnesį garbingą jubiliejų šventusią Albiną Nausėdaitę.
Šį kartą sveikinimai ją pasiekė net iš Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos, kurioje gerbiama Albina daug metų dėstė lietuvių kalbą. Spalio mėnesį gimusią jubiliatę, buvusią Tauragės pirmosios vidurinės mokyklos biologijos mokytoją Martą Putinienę ir dar savo šventės belaukiančią, gruodžio mėnesį gimusią žinomą kraštotyrininkę Almą Mizgirienę, sveikino Martyno Mažvydo pagrindinės mokyklos direktorius Vidas Misiūnas. Visoms jubiliatėms daug gražių linkėjimų išsakė rajono meras Pranas Petrošius, prie nuoširdžių sveikinimų pridėdamas po įspūdingą  gėlių puokštę ir atminimo dovaną. Stiprybės, ištvermės, sveikatos ir energijos visoms šventės „kaltininkėms“ linkėjo ir nenuilstanti klubo pirmininkė Birutė Venckienė. Daug gražių žodžių išsakė vaikystės, jaunystės draugai, kolegos, Mokytojų senjorų klubo nariai.
Viskas, kas liko neištarta, neišlinkėta, suskambo muzikos garsuose. Jubiliatėms ir šventės svečiams klarnetu grojo Jokūbas Sadauskas, pianinu - Gerda Karbauskaitė ir Dalia Stelmokaitė, gitaromis skambino Eglė Eitutytė ir Lukas Būdvytis, fleitą pūtė Aušrinė Ambrolaitytė, dainavo instrumentalistų jaunučių choras, vadovaujamas Genovaitės Červinskienės, griežė Vaivos Bartušienės paruoštas smuikininkų ansamblis. Įspūdingai pasirodė trimitininkai Justas Paldavičius, Karolis Vaičys ir Eugenijus Ambrozas kartu su savo mokytoju Robertu Kazlausku. Visiems daug gerų emocijų suteikė Liaudiškos muzikos ansamblio, vadovaujamo Laimutės Rudminienės, atliekami kūriniai. Nuotaikingai renginį vedusi Jolanta Kazlauskienė ir klubo pirmininkė Birutė Venckienė padėkojo visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo.

Sigutė PUMPUTIENĖ
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija